Jump to content
Dogomania

Nasza Sweetaśna Galeria ;** Roki [*]


Sweet

Recommended Posts

  • Replies 17.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gordonowa'][URL]http://img12.imageshack.us/img12/7797/p1180483.jpg[/URL]
przecudnie tu wyszedł :loveu:[/quote]

[quote name='Owczarkowa'][URL]http://img7.imageshack.us/img7/3609/p1180482.jpg[/URL] :loveu::loveu:[/quote]

[quote name='Juszes']Śliczne zdjecia :loveu:
ale jęzorek <3
[URL]http://img12.imageshack.us/img12/7797/p1180483.jpg[/URL][/quote]



dzieki:)

[quote name='Martunia']Czekamy na fotorelację z imprezki. :evil_lol:[/quote]

Nie będzie fotorelacji:eviltong::evil_lol: było tylko nakręcane prawie wszystko kamerą przez jego rodziców i mamy jeden niestosowny filmik którego i tak wam nie pokaże:eviltong:

[quote name='Bartiśkowa_']Mały Kabiś w wielkim mieście :loveu:[/quote]

oj tam mały od razu:evil_lol:


A co do imprezy to było bardzo fajnie ale relacje jutro bo dzisiaj już nie mam siły i jakoś nie bardzo chce mi się pisać bo koniec był nie za ciekawy i najgorsza rola jak zawsze przypadła mi..:roll: eh... oby było dobrze..
Jutro odpowiem....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witaj sweetku

[quote name='gordonowa'][URL]http://img12.imageshack.us/img12/7797/p1180483.jpg[/URL]
przecudnie tu wyszedł :loveu:[/quote]


Zgadzam sie w 100% :diabloti:

i jeszcze tuu ;)
[URL]http://img7.imageshack.us/img7/9183/p1180479.jpg[/URL]

:buzi:

Link to comment
Share on other sites

Najpierw się przywitam sama z sobą bo nikogo nie ma:evil_lol:
Hej Ada:diabloti::diabloti:
No to teraz jak obiecałam to opowiem w skrócie troche co byo wczoraj:p
Więc tak nie wiem od czego zacząć:evil_lol::eviltong:
Ogólnie to na początku gadaliśmy sobie potem był tort i kawa i oczywiście wszyscy się śmiali ja też i nawet nie mogłam się napić bo się zaczynałam śmiać:evil_lol: Ale w końcu mi się udało :diabloti: No i ogólnie piliśmy grzecznie soczek a zachowywałyśmy się jak by niewiadomo co to było:evil_lol: W ogóle takie miesliy jazdy że nie wiem:diabloti: Maciej ma "beaglowatego" psa:p troche mało beagla przypomina ale to nic:evil_lol: ogólnie bardzo fajna jest:loveu: i Kasia sie jej bała i krzyczała i sie chowała jak obok niej przechodziła no a wiadomo pies jak pies jak ktoś krzyczy u ucieka to sie tym kimś jeszcze bardziej interesuje:evil_lol: Potem byliśmy na dworze zrzerały nas meszki:evil_lol: I graliśmy w ping ponga... ogólnie kasia i Mikołaj wymyślili że zagraja w ping ponga rozbieranego wiadomo o co loto:eviltong: no i kasia oczywiscie przegrywała i wyszło na to że musiała rozberać się do stanika:eviltong: ale została w spódniczce... w sumie to nie wiem co w tym było takiego fajnego bo jak bym była chuda i ładna to nawet w samej bieliźniem mogłabym zostac i bym się nie wstydziła ale dobra:cool1: a potem dorota z szymonem grała i ona była najlepsza bo nosi dużo biżuterii i grali do 10 rzeczy ściągnietych wiec pościągałą biżuterie i buty:evil_lol: Później była kolacja.. Po kolacji gralismy w głuchy telefon a to było dobre ale nie powiem co wymyślaliśmy:evil_lol: No i później siedzielismy na balkonie u macieja i prezenty rozpakował. "oglądalismy" terminatora:eviltong: chłopacy troche bawili się na przyrządach do ćwiczen.. romek został zaatakowany przez gosie, dorote i agnieszke bo czytał ich sms'y a na age powiedział On:eviltong: No i potem dorota nakręciła filmik ze mną i eweliną w roli głównej bo bardzo fajne rzeczy robiłysmy:evil_lol: dobra nie przyznam się co bo jestem głupia:eviltong: i my takie "wzorowe " uczennice:diabloti:
No i chyba tyle bo potem już koniec nie był za ciekawy bo dziadkowi Macieja coś się stało i wzywali karetke no i my byłysmy akurat w łazience i powiedzieli nam że trzeba kończyc i oczywiscie jak musiałam to oznajmić wszystkim a kto inny i zwinęlismy się w góra 2 minuty:roll: Mam tylko nadzieje że wszystko jest dobrze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Witaj sweetku




Zgadzam sie w 100% :diabloti:

i jeszcze tuu ;)
[URL]http://img7.imageshack.us/img7/9183/p1180479.jpg[/URL]

:buzi:[/quote]

Hej Aga:p
dziękuję bardzo:lol::loveu:


[quote name='Pusiakowa']Hej :razz:.
no to smiesznie na urodzinach :lol:. Tez bym se poszla na urodziny :diabloti:. ping-pong fajny xD.
[URL]http://img12.imageshack.us/img12/7797/p1180483.jpg[/URL] przeslodko :loveu:.
wymiziaj Kabiego :loveu:[/quote]

Hej:D
no ja tez już chciałam iść na urodziny bo w tym domu bym zgniła niedługo ja uwielbiam gadać i w ogóle spotykać się z ludźmi a tylu na raz to już całkiem:evil_lol:
ta ping pong fajny:eviltong: ja nie grałam:diabloti: za gruba i brzydka jestem:evil_lol:
Ale chłopacy grali między sobą i podobno Maciej został w samych majtkach ale ja poszłam po bluzę i tego nie widziałam więc nie wiem czy to prawda:evil_lol:
dzięki:)



W ogóle podzielę się z wami smutną wiadomością dzisiaj odeszła na zawsze moja ukochana prostownica
[*] co ja bez niej pocznę:placz::eviltong::diabloti::evil_lol:
będę straszyć ludzi:evil_lol::diabloti: muszę czekać co najmniej tydzien na nową bo rodziców nie ma.. a wczoraj jeszcze żyła a dzisiaj rano już nie chciała próbowałam ją ratować, ale nic nie dało sie zrobic:placz::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']
W ogóle podzielę się z wami smutną wiadomością dzisiaj odeszła na zawsze moja ukochana prostownica
[*] co ja bez niej pocznę:placz::eviltong::diabloti::evil_lol:
będę straszyć ludzi:evil_lol::diabloti: muszę czekać co najmniej tydzien na nową bo rodziców nie ma.. a wczoraj jeszcze żyła a dzisiaj rano już nie chciała próbowałam ją ratować, ale nic nie dało sie zrobic:placz::evil_lol::evil_lol:[/quote]

:roflt:
jak moja kiedyś umarła to pożyczyłam od koleżanki, która miała dwie :evil_lol:
bo jakbym nie wyprostowała chociaż grzywki to bym ludzi straszyła, dzieci koszmary by miały :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']
W ogóle podzielę się z wami smutną wiadomością dzisiaj odeszła na zawsze moja ukochana prostownica
[*] co ja bez niej pocznę:placz::eviltong::diabloti::evil_lol:
będę straszyć ludzi:evil_lol::diabloti: muszę czekać co najmniej tydzien na nową bo rodziców nie ma.. a wczoraj jeszcze żyła a dzisiaj rano już nie chciała próbowałam ją ratować, ale nic nie dało sie zrobic:placz::evil_lol::evil_lol:[/quote]

hahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jjuż się przestraszyłam jak zobaczyłam świeczkę :razz:
To fajnie miałaś na urodzinkach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']:roflt:
jak moja kiedyś umarła to pożyczyłam od koleżanki, która miała dwie :evil_lol:
bo jakbym nie wyprostowała chociaż grzywki to bym ludzi straszyła, dzieci koszmary by miały :evil_lol:[/quote]

Moja już przechodziła kiedyś operacje i próbowałam dzisiaj tego samego co wtedy nie nie podziałało...:placz: będą musiała ją pochować..:-( chyba że tata ma gwarancje bo w sumie to nie wiem na ile była to może da się coś zrobić..:roll::eviltong:
ja nie mam od kogo pożyczyć dlatego będą straszyć ludzi:diabloti: haha:D
mi się trochę grzywka wywija na boki ale da się przeżyć:eviltong:
tylko boje się jak będę wyglądać rano jak wstanę:evil_lol:
ale przynajmniej moje poniszczone włosy trochę odpoczną:) na korzyść mi to wyjdzie:eviltong:

[quote name='Bartiśkowa_']hahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jjuż się przestraszyłam jak zobaczyłam świeczkę :razz:
To fajnie miałaś na urodzinkach :loveu:[/quote]

haha:diabloti:
no fajnie fajnie:D

[quote name='Aga K']No to fajnie spedzilas wieczorek ;)
ale oby sie dziadkowi nic nie stalo ....
niezapomnij nas poinformowac co i jak z nim

ahhh te prostownice
[*]
ja sobie musze tez jakas kupic ale niewiem jaka :roll:[/quote]

No:)
jak sie coś dowiem to napisze.. narazie sie nie pytałam co bo tak mi troche głupio ale mam nadzieje zę dobrze.. w każdym razie modliłam się za jego dziadka..
I przepraszałam za moje wczorajsze grzechy..

no...
Ja teraz kupuje jakąś tanią bo i tak zepsuje prędzej czy później:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Tobie po tych urodzinach naprawdę odbija. :evil_lol:[/quote]

spoko na urodzinach bardziej mi odbijało:evil_lol::diabloti:
dobrze że nie wiesz co ja robiłam:evil_lol:

[quote name='gordonowa']
[*] Bardzo mi przykro :(:(. Tylko nie wstawiaj swoich fotek bo będę mieć koszmary :diabloti:

Fajnie musiało być na urodzinach :D[/quote]

dobrze :p o to się nie musisz martwić bo nie posiadam aparatu:razz:

a było:razz:

[quote name='Aga K']Sweetku ty masz taka dluga linke na spacerki
mozesz mi cos wiecej o niej opowiedziec, pokazac jakies zdjecie czy stronke z ktorej ja kupilas[/quote]

czy ja wiem czy długą średnią:P
10m ma i kupiłam na kacikpupila.pl chyba jakos tak sie strona nazywała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shappy']Sweet, widze ze ty tez prostujesz wlosy. No mi jakby prostownica padła to nie wiem co bym zrobiła :-([/quote]

ta ja też:roll:
ja muszę sobie jakoś poradzić w sumie nie mam aż takich złych włosów tylko ta dziwna grzywka:cool1: dobrze ze teraz mam dłuższą i na bok mogę zaczesać bo inaczej chyba bym nie wychodziła z domu bo bym się nie mogła nigdzie pokazać:shake:
a ty masz normalnie kręcone włosy czy że tak to ujmę takie niesforne jak ja że ci sie wywijają na rózne strony??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58'][B]Witam ... :multi:

[URL]http://img7.imageshack.us/img7/3609/p1180482.jpg[/URL]
słodziaszek ...:loveu::loveu::loveu:
[/B][/quote]

hej:)
dzieki:)

[quote name='Martunia']Skoro tak uważasz. :p[/quote]

ja tak nie uważam ja jestem tego pewna że wolisz nie wiedzieć bo stracisz do mnie zaufanie i poważanie:evil_lol:
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]W każdym razie wczoraj wyszło jaka jestem zboczona:diabloti::evil_lol::evil_lol:
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Poważanie... hmmm... :evil_lol:
No tak myślałam, że o to chodzi, ale o konkretne rzeczy czy działania nie pytam, na twoje życzenie. :eviltong:[/quote]

:evil_lol: no:eviltong::eviltong:
i tak ci nie powiem ale lepiej się do tego co robiłam nie przyznawać :evil_lol::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...