Jump to content
Dogomania

Cudowna Sofja Błaga O Dom!!!nie Pozwólmy Jej Tam Zostać...czy Ktoś Ją Zauważy?pomocy!


zonia

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłyśmy na spacerku, pojadła oczywiście została wypieszczona a ja zostałam cała wylizana...:p Zdjęć niestety nie pstryknęłam bo mam aparat zepsuty...:roll:
Wstawię banerek Sofji do pierwszego postu może ktoś sobie wstawi...Zachęcam:cool3:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86431"][IMG]http://i29.tinypic.com/2hhnad3.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie pisałam bo mnie nie było...ale wczoraj wyszłam z Sofją na spacerek;) To na prawdę cudowna suńka. Taki duży potwór o WIELKIM SERCU:lol: To moja ulubienica w schronisku no i jeszcze jej kolega z klatki:cool1:
Wczoraj było bardzo ciepło i psiaki były trochę zmęczone ale pojadły kiełbasę, zostały wygłaskane, poprzytulane i wyczesane;) Czekamy do następnej soboty na spacerek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mnie tez nie było i nie zagladałam... zreszta potem tez nie bedzie :eviltong: i co tam u slicznotki??? ktos sie o nia pytał?? :razz:

a tak w ogole moze ktos podac linki gdzie Sofja ma ogloszenia?? bo moge jej zrobic taki pakiecik jaki ma Net tylko nie chce dublowac ogłoszen :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja też długo nie zaglądałam bo byłam na wyjeździe... O Sofje nikt się nie pytał...;( Tak szczerze to nie pamiętam gdzie ją wystawiałam bo wszystko pisałam na kartce...a teraz jestem u babci...i nie wiem...ale to nie ma znaczenia czy się będzie dublowało....dzięki za dobre chęci;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TYGRYS-ica.']oki to jutro sprobuje jej zrobic ogłoszenia, a jak nie wyrobie to niestety dopiero w poniedziałek :shake:[/quote]
Spokojnie i tak bardzo dziękuję za pomoc.
Śliczna niunia wskakuje na górę!!!!!!!! Może zauroczy jakieś nowe cioteczki:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...