Jump to content
Dogomania

Jamnik Tojfel ma juz dom!


mariee

Recommended Posts

Zainteresowanie Tojfelkiem jest:loveu:
Zobaczymy co będzie...

Ostatnio Tojfelek ma większy apetyt, wreszcie je jak facet:lol: a nie jak wróbelek...:)
Dzisiaj spadł w Lublinie śnieg, wyszliśmy na spacerek, myślałam że zaraz będzie chciał wracać ale nie, chyba mu sie spodobało:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kar0la']Tata zgadza się wizytę, więc [B]by nie wysyłać Tojfelka w nieznane można poprosić dziewczyny z okolic o wizytę przedadopcyjną.[/B] Pewnie ktoś się zgodzi podjechać. [/quote] - niop, coś by to ruszyło, bo na razie tak jakby stoimy w miejscu...

Transport jest, ale moze trafiłby się wariant wygodniejszy dla "przewoźnika" (bagaż+pies+bagaż psa :p ) i samego psa (dla niego pociąg to chyba bez róznicy, tyle że pogoda nieciekawa, a podłoga w PKP zimna).


Trudno mi ogłaszać się w wątku transportowym, jeśli formalnie Tojfel dalej niczyj :cool3:
Z Lublina można szukać dowozu do: Krakowa/Katowic/Rybnika/Raciborza/Wodzisławia Śląskiego/okolice tych miast.

Czysty snieg właśnie prószy za oknem.
Właściwie dość konkretnie sypie :mad:

Link to comment
Share on other sites

Transport wstępnie dogadany :cool3: Zaszczepię go jeszcze przed wyjazdem i pakujemy zabawki, maluch jedzie w daleką podróż :cool1:

Tojfel coraz bardziej energiczny, sam przychodzi i przynosi zabawkę żeby mu rzucać i wtedy on przynosi :evil_lol:
Biega po całym mieszkaniu jak szczeniak:multi:
Apetyt też dopisuje:p
Spacer trwa chwilę bo zaraz wraca do domu, trzeba pomyśleć o kubraczku bo zima przyszła :santagri:

Link to comment
Share on other sites

O matkoicórko! Dogo działa :-o

Mariee, jak mówiłam na PW, koszta zwiazane z jamolem oczywiście pokryję: czekam tylko na kwotę i konto. Nie widzę powodów, dla których koszty szczepienia "naszego" :razz: psa miałby ponosić kto inny - psich bied na forum dostatek, niestety...


Poprzednik Tojfla na mrozie "mdlał" :diabloti: Przewracał się kołami do góry i odmawiał współpracy: trzeba było gada brać na ręce i w dłoniach stópki ogrzewać :cool3: I dziwnym trafem cały zapas uchodził z pęcherza już za drugim, trzecim podniesieniem nogi (no i racja, po co wiadomości kumplom zostawiać, jak pogoda lekturze nie sprzyja :cool1:)

Karino, kiedy ten transport by się mógł nadarzyć ?:cool3:
Po zapas psich dropsów by się skoczyło, tak na powitanie ;)

Tojfel ma jakieś preferencje żywnosciowe (poza TŻ-ami :diabloti:) czy młóci wszystko? Żeby biedakowi permanentnej rewolucji nie zgotować;
nowe miejsce, nowi ludzi, niech chociaż żarcie znajomo wygląda :p

Link to comment
Share on other sites

Transport tak jak pisałam na PW w niedzielę po południu do Krakowa, co do godziny to jeszcze sie dogadamy bo dokładnie nie wiem ;)

Tojfel załatwia siuśkanie za pierwszym podniesieniem nogi i biegnie do drzwi :diabloti: także więcej ubierania sie, zakładania butów, czapek niż jego spacerowania :eviltong:

Je dużo rzeczy, ser biały, ryż, makaron z jakimś sosem, chlebek lubi, karmę dla psów miękką taką jak kiełbaska i taką w saszetce, kości takie do czyszczenia ząbków, rosół i inne, karmę suchą jak go naleci :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwKo77']Suche w ząbki kłuje? :razz:

Przynajmniej moje dziewczyny mogą być spokojne o swoje miski :lol:[/quote]

Widocznie ma szlachetne podniebienie :gent: :megagrin:

Co do tych miśków to bym się przedwcześnie nie cieszyła... :evil_lol:
Ale nie martw się, poświęciłam jednego z moich to zapakuję dla niego, trochę głowę ma zdeformowaną ale całkiem dobry jeszcze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...