Jump to content
Dogomania

3 miesiace 3 tyg i tylko 11,5 kg


natka1238

Recommended Posts

No tak miał oba ,ale chwytacie za język.:))))))).A poza tym nie mam jakiejś obsesji by był reproduktorem! Ja jestem zwolenniczką sportów i o tym marzę,by robić PT ,IPO 1,2,3;))) ;),itd co tylko możliwe,uwielbiam pracować z psem, a do tego typu rzeczy jest potrzbny zdrowy pies i tu się chyba ze mną zgodzicie;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natka1238']No tak miał oba ,ale chwytacie za język.:))))))).A poza tym nie mam jakiejś obsesji by był reproduktorem! Ja jestem zwolenniczką sportów i o tym marzę,by robić PT ,IPO 1,2,3;))) ;),itd co tylko możliwe,uwielbiam pracować z psem, a do tego typu rzeczy jest potrzbny zdrowy pies i tu się chyba ze mną zgodzicie;))[/quote]
Ja tam się zgodzę, sama pewnie postapiłabym podobnie ;)
Życzę sukcesów w sporcie! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natka1238']OBIECUJĘ!!! porobię fotki ,nauczę sie wstawiać:)) i będziecie go mieli jak na talerzu;)[/quote]


No to ja czekam z niecierpliwością :)

a co do karmy to nie powiem Ci niestety która najlepsza dla Twojego psa bo aż takiego pojecia to o tym nie mam. Napisze tylko, że moja je PROFormance Large Breed Puppy pierwszy worek- 15kg. I jak mnie uswiadomiła ostatnio ayshe, zaraz zmieniamy na PROFormance Puppy :)
Wcześniej zjadła 3kg Nutry Nuggets i tez była szczęśliwa ;)
U hodowcy jadła Charli- NIE POLECAM :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']No to ja czekam z niecierpliwością :)

a co do karmy to nie powiem Ci niestety która najlepsza dla Twojego psa bo aż takiego pojecia to o tym nie mam. Napisze tylko, że moja je PROFormance Large Breed Puppy pierwszy worek- 15kg. I jak mnie uswiadomiła ostatnio ayshe, zaraz zmieniamy na PROFormance Puppy :)
Wcześniej zjadła 3kg Nutry Nuggets i tez była szczęśliwa ;)
U hodowcy jadła Charli- NIE POLECAM :shake:[/quote]
Rozumiem,że bez żadnych dodatków ,sama sucha, i jest wszystko ok?? nasze szczeniole sa mniej więcej w takim samym wieku:p ,HMMM juz sama nie wiem co robić,mój generalnie zjadłby wszystko co bym mu podała,ale pańcia tak sie martwi o jego zdrowie ,że głupieje:eviltong: Czy karme o której mówisz kupię w sklepikach przy gabinetach wetów??tam raczej od wyboru do koloru z karmami..A czy Ty dajesz ten Arthroflex?

Link to comment
Share on other sites

Arthloflexu (czy jak to sie tam pisze :eviltong:) nie podaje. Tylko sucha karma i od wczoraj algolith na pigment. Ale generalnie w tej karmie juz sa algi. Tak, je tylko suchą i rozwija się w normie :) Można kupić u wetów ale na pewno nie u kazdego. Karma ta jest u dystrybutorów, niektórych sklepach w necie... Musisz poszukać.. A skąd jesteś?

Ale generalnie to może ktoś kto sie na tym zna poleci Ci inną karmę. Poczekaj np na opinie ayshe bądź jeszcze innej osoby. Ja nie wiem jaką karme najlepiej dać jeśli chodzi o ten stosunek wapnia do fosforu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...