Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Kłapoucha

Ostatnia Przystań- miejsce dla tych starszych i śmiertelnie chorych

Recommended Posts

"Jest takie miejsce. Miejsce, gdzie nie ma tam krat zamykających drogę ku przyjaznej dłoni i delikatnej czułości. Nie ma obojętnych
spojrzeń zatrzymujących psi ogon w smętnym bezruchu. Nie ma cichego przyzwolenia na niewidzialność i zgody na psią samotność. To miejsce przyjazne, gdzie psi staruszkowie mogą wreszcie odpocząć. Miejsce, gdzie trawa jest na prawdę zielona, powietrze prawdziwie rozkoszne, a samotność pozostaje tylko niemiłym wspomnieniem. To azyl dla tych, którym sędziwy wiek odebrał szansę na lepsze jutro. Teraz, na ostatnim odcinku drogi, mogą nareszcie poczuć jak smakuje trawa pod łapami, jak wiatr unosi sędziwe już uszy, jak miło wypoczywa się w cieniu drzew. Jak dobrze jest, gdy ktoś czuwa i już nie porzuci w potrzebie. I nic tego nie odejdzie. Nie zniknie, nie zmieni się jedynie w psi sen o ufności. I jak dobrze mieć pewność, że można tam zostać do końca. A w tych ostatnich chwilach, gdy życie zacznie gasnąć, znajdzie się zawsze ktoś, kto potrzyma łapkę i przeprowadzi bezpiecznie za Tęczowy Most.

Tak naprawdę zaczęło się od Twoja obroża, która narodziła się z miłości do zwierząt i pasji szycia … potem narodził się pomysł pomocy zapomnianym psim staruszkom ….
Znalazłyśmy miejsce, w którym będą mogły poczuć się jak w swoim własnym domu i zapadła decyzja, że udostępnimy je właśnie takim psom.
Pomysł przerodził się w działanie i została powołana do życia nasza Fundacja."

 

Nie wiedziałam,gdzie dodać,więc dodaje tu ( poprosze Moda o wskazówkę).

W każdym bądź razie ruszyła nowa fundacja Ostatnia Przystań,w której schronienie znajdą psy starsze czy smiertelnie chore ( ma działać na zasadzie psiego hospicjum).

Bardzo Was proszę o pomoc w promowaniu projektu.

Tu fp:

http://tnij.at/55895

 

Liczę na Was :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...