Jump to content
Dogomania

Starachowice! Blondyna córka Ety pojechała do domu.


KamaG

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saga_86']Żadnego odzewu z ogłoszeń:placz:Idzie się załamać:placz:[/quote]
Nio... idzie...., ale jeszcze bardziej mnie załamuje inny fakt, który może tłumaczyć na przykład podmiankę psa (tego, który zniknął poza naszą wiedzą:-() wśród szczeniąt z lpg ....

I gdyby tego nie opowiadał mi Rajmund, u którego Blondi jest na DT, a do którego tekst poniższy był skierowany, nie uwierzyłabym :shake: I tak przez pierwszy kwadrans myślałam, że sobie ze mnie żartuje, ale ............... niestety............ nie żartował :-(:crazyeye:
Jeden z Jego sąsiadów (a wydawałoby się, że reprezentujący "jakiś?" poziom, zainteresowany podobno losem zwierząt - wywiad osobisty, kiedy odbieraliśmy od niego młodego ptaka poturbowanego przez koty), który już chyba załapał o co chodzi z DT, uraczył Rajmunda mniej więcej takim współczującym wsparciem sąsiedzkim apropos Blondyny nie dalej, jak dwa, może trzy dni temu:
[B]>> ten pies to tak szybko nie pójdzie, bo białe są wyjątkowo głupie <<[/B]

Litości !!! :placz::placz::placz::placz: Ciśnie mi się na usta najbardziej niepoprawne słownictwo Zacytuję tylko to niepoprawne gramatycznie "A skąd ja tu mieszkam :crazyeye::crazyeye: ?" Reszty sformułowań chyba się można domyślić .......

To jest tak, jak kiedyś pojechaliśmy na kontrolę przedadopcyjną pod Kielce (chyba kiedyś pisałam o tym, ale warto przypomnieć o debiliźmie wiary ludzi w ... cholera wie w co .... może przesądy?), a w samochodzie mieliśmy w klatce kilka psów Nim w ogóle rozpoczęła się rozmowa na temat domu i oferowanych warunków, facet wyczaił, że szczenięta są w samochodzie.
Chciał je obejrzeć. Pozwoliliśmy ...... A to co od człowieka usłyszeliśmy, zamurowało nas we troje tak, jak tam staliśmy. Cała trójka wygadana, ale nikt się nie odezwał jeszcze trochę po wyjeździe od tego gościa.... Potem doszliśmy do tego, o czym facet mówił .... A biorąc poszczególne psy do ręki i grzebiąc pod mordką każdego komentował " ty do niczego; a ty ile masz , no pokaż... nie no stróż będzie z Ciebie zaden; Ty masz 3, no może ty się nadasz; Jeden? Nie!! Wracaj!;pokaż ty się jeszcze raz Ehhh masz dwa, nie, nie nadajesz się"

Kto zgadnie, o czym facet mówił?

Hehehe Pewnie nikt albo niewielu .... . Bo my wszyscy dogomaniacy i weci debilami jesteśmy ! :cool3: Stróża dobrego poznasz tylko po tym, ile włosów psu wyrasta z brodawki pod dolną szczęką (od trzech w górę można rozmawiać o stróżowaniu :placz:) . Kto na to wpadł? :cool3: Nam to zajęło 1 dzień intensywnego myślenia, rozmow z wetem i macania wszystkich szczeniąt, do których facet przemawiał .... Wiedzę tą :-o:-( potwierdziliśmy później u tego człowieka ! Dobrze wydedukowaliśmy :placz::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saga_86']klusek nie pomysliłaś wątków?:cool1:Stella jest czarna jak smoła:diabloti:[/quote]
A czy to ma jakieś znaczenie, tak naprawdę ?:cool3:
Nie zdziwię się chyba już, jak usłyszę, że czarne, to wyjątkowo wredne albo jakoś tak :roll:, tym bardziej, że czarnych jak smoła mamy sztuk 4 i od wielu miesięcy nie wzbudzają żadnego zainteresowania :-(

A jeśli chodzi o Blondi ... nadchodzi nieubłaganie jej czas na sterylkę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...