Jump to content
Dogomania

Lublin Znaleziony Golden z tatułażem pomocy z jego odczytaniem- Pilne !!!


dorta

Recommended Posts

W niedzielę w godzinach nocnych przybłąkał się dorosły Golden z tatułażem w uchu. Osiedle dziesiąte- Lublin. Pilnie potrzebne rady, bo pies nie moze u mnie zostać, a związek czynny dopiero późnym popołudniem.

Mam koty a pies jest do nich bardzo agresywny.

Tatułaż to D lub O /Edycja: pies oddany/  Niestety nie umiem odczytać dokładniej. Wygląda to jak: /EDYCJA/, ale inne wariacie też moga być (jest niewyraźny).

Pies ma charakterystyczną czerwoną, szeroką obrożę. Jest jak na Goldena otyły (niektórzy twierdzą, zę to owczarek podchalański, jak dla mnie za niski).

Szukałam na osiedlu: Ponoć był widziany już kilka dni. Błagam o pomoc- inaczej schron :( Ja nie mogę go nawet kilku dni przetrzymać.

Link to comment
Share on other sites

Nie właściciel, ale sąsiadka przyszła coś pożyczyć i nie domknęła furtki. Zdarza się.

Pies zadbany, regularnie szczepiony i tpd.

Podwójna radość, bo nie dość, że pies odnalazł dom, to jeszcze aż miło go było tam oddawać.

Adresówkę wcześniej miał, ale przy zmianie obroży nie przepieli, nie przyłożyli do tego wagi, nie czuli potrzeby..

Sama mam psa i nie miał do tej pory adresówki. Teraz przypnę mojemu.. w razie czego.

Czip czipem, ale nie każdy będzie odczytywał.. Sama musiałam dość daleko szukać weta z czytnikiem. Bliżej nikt nie miał. Ile osób tak pomyśli?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...