Jump to content
Dogomania

Szampony GROOMERS


arian

Recommended Posts

[quote name='lothia']na allegro,wpisz też w wyszukiwarkę google szampon groomers i wyskoczy kilka pozycji[/quote]

Niestety na allegro nie ma. W google też nic jesli chodzi o nasz kraj a szkoda bo to świetne szampony. Bardzo polecam. I niedrogie w Anglii.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Od pierwszego posta minęło sporo czasu...

[SIZE=4]czy może [B]GROOMERS[/B] pojawił się już Polsce???[/SIZE]

Można zamawiać z Łotwy, ale przesyłka jest trochę droga (ok.25 euro)...

A może ktoś byłby chętny na wspólne zamówienie, wtedy koszty przesyłki by nam się relatywnie zmniejszyły?...

to te kosmetyki - tutaj przykładowa odżywka, którą m.in. bym chciała zamówić):
[URL]http://www.acegroom.com/en/vmchk/Professional-Cosmetic/Groomers/Conditioners/690-Groomers-Tropical-Cream-Conditioner.html[/URL]

Edited by amanda-1a
Link to comment
Share on other sites

Nie polecam kosmetyków Groomers. Są niepewne. Zużyłam kilka galonów szamponu i odżywek. Na żadnym opakowaniu nie było ani daty ważności, ani składu produktów. Wygląda to amatorsko. Z tego powodu nie myślę, aby ktoś chciał je sprowadzać i sprowadzał w przyszłości, nie myślę też żeby nawet sama firma była tym zainteresowana. Nic specjalnego, ot zwykły szampon i odzywka. Dla mnie były korzystne cenowo, bo przywoziłam je sobie z Anglii. Ostatni szampon a też odżywka jakoś dziwnie mi pachniały. Zużyłam kilka razy i wylałam, bo kompletnie prześmiardły w krótkim czasie. Na odżywce zaczęły tworzyć się bąbelki:angryy:. Musiały być od razu wlane do brudnych pojemników, albo były stare. Zapewniam że wiem jak się obchodzić z szamponami i odżywkami żeby było ok. Jeśli chcesz możesz spróbować, ale jest wiele innych dobrych i pewnych szamponów. W każdym razie ja już nie kupuję kosmetyków bez daty ważności.
Kto chce, może sobie poczytać o nich:
[url]http://www.groomers-online.com/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Oho, nie brzmi to zachęcająco :/
Jednak już wieeeele kosmetyków przetestowałam i z niczego nie byłam do końca zadowolona, pomyślałam więc o Groomersie. Te kosmetyki poleciła mi "moja" hodowczyni, ona jest z nich bardzo zadowolona...

To, że nie ma daty ważności - wg unii jeśli przydatność kosmetyku przekracza 36 m-cy to producent nie ma obowiązku jej podawać.
Oczywiście jeśli "coś działo się nie tak" - nie świadczy to dobrze :(

Gosierra, a co mogłabyś polecić innego?

Edited by amanda-1a
Link to comment
Share on other sites

Jak tak jak i Ty Amando, nadal testuję coraz to nowe kosmetyki i nadal nie mam tych swoich. Teraz jestem na etapie testowania Double K (koncentrat) i ludzkiej odzywki. Ten szampon jest bardzo wydajny i dobrze myje. Po ludzkiej odżywce pies mi się nie kołtuni, więc widać że potrzebuje gęstej odżywki (Dove, lub John Frieda)a mam co czesać i myć (amer.cocker spaniel). Póki co jestem zadowolona. A Ty czego używasz?

Link to comment
Share on other sites

Oj... czego to ja nie miałam... Po Double K miałam jeden wielki kołtun, przez jeszcze dwa dni po kąpieli czesałam sunię na raty, niestety - ani szampon, ani odżywka mi nie podeszły :(
Wymienię szybko, co miałam: ISB Zielone Jabłuszko i PEK, Double K, K9 Competition, Bio Groom, Pet Silk, Plush Puppy, Laser Lites, Pure Paws... nie licząc prób z ludzkimi kosmetykami... nie wiem, pewnie o czymś zapomniałam - ale to raczej rozmowa na PW, nie tutaj :)
I z częsci byłam kompletnie niezadowolona, niektóre mam i jestem zadowolona.

Kusi mnie ten Groomers, bo nie ukrywam, że opinia hodowczyni jest bardzo dobra, a kto jak kto, ale ona świetnie zna włos swoich psów i psów pochodzących z jej hodowli... Jednym słowem mówiąc - to co ona mi poleciła, zawsze sprawdziło się w 100% - a to co ja testowałam na własną rękę... praktycznie nic nie wyszło dobrego...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...