Jump to content
Dogomania

Moje i nie moje zwierzaki


hop!

Recommended Posts

Skoro dzisiaj urodziny Myszy, to powinnam jej złożyć życzenia (ona mi nie złożyła, a miałam 1 czerwca - nie napiszę, ile lat skończyłam, ale jest to liczba dwucyfrowa, nieparzysta ;)).

Uwaga! To składam życzenia:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Masz też najmniej zwierzaków. ;)[/QUOTE] To właśnie przez to, że mieszkam z rodzicami, moja mama nie przepada za zwierzakami. Żebyś słyszała te dzikie awantury i groźby za każdym razem, gdy przynosiłam do domu bezdomnego kotka, już nie mówiąc o psie... Moja mama jest dobrym człowiekiem, ale potwornie nerwowym, no i ma prawo nie chcieć kotów u siebie. Całe szczęście, że na moje dwie kicie się zgodziła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']To właśnie przez to, że mieszkam z rodzicami, moja mama nie przepada za zwierzakami. Żebyś słyszała te dzikie awantury i groźby za każdym razem, gdy przynosiłam do domu bezdomnego kotka, już nie mówiąc o psie... Moja mama jest dobrym człowiekiem, ale potwornie nerwowym, no i ma prawo nie chcieć kotów u siebie. Całe szczęście, że na moje dwie kicie się zgodziła :)[/QUOTE]

Ja mieszkam ze starszą, schorowaną mamą w tym samym domu - ona na dole, ja na górze. Dla mnie to wygodne, bo w razie czego nie muszę biegać np. z zakupami, czy lekami na dwa domy. ;) U mnie jest inny problem - moja rodzicielka na starość zgarniałaby psy i to ja muszę pilnować, by stado się nie powiększało. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Skoro dzisiaj urodziny Myszy, to powinnam jej złożyć życzenia (ona mi nie złożyła, a miałam 1 czerwca - nie napiszę, ile lat skończyłam, ale jest to liczba dwucyfrowa, nieparzysta ;)).

Uwaga! To składam życzenia:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :lol:[/QUOTE]
Dziękuję :loveu: Wybacz mi, zapomniałam :oops: pamiętałam i wyleciało mi z głowy. Nie jesteś na FB, tam są przypominajki ;) W przyszłym roku się poprawię.
Kończę 35 lat...
[quote name='Lemoniada']A ja myślałam, że one normalnie tak wyglądają ;) Mysza, wszystkiego najlepszego! Dużo pieniędzy, dużo dobrych domków i mało bezdomnych psów! Daj dzioba :lol:[/QUOTE]
Dziękuję :loveu:
[quote name='Lemoniada']Zauważ, że jestem też najmniej "zamożna", ciągle u rodziców mieszkam i o własnym mieszkaniu nawet nie mam jeszcze co myśleć ;) A urodziny mam 2 sierpnia :)[/QUOTE]
Jesteś lwem ;) Ja też mieszkam z ojcem i nie mam własnego mieszkania czy domu. A ojciec męczący i ma podły charakter ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Ja mieszkam ze starszą, schorowaną mamą w tym samym domu - ona na dole, ja na górze. Dla mnie to wygodne, bo w razie czego nie muszę biegać np. z zakupami, czy lekami na dwa domy. ;) U mnie jest inny problem - moja rodzicielka na starość zgarniałaby psy i to ja muszę pilnować, by stado się nie powiększało. ;)[/QUOTE] [quote name='mysza 1'] Jesteś lwem ;) Ja też mieszkam z ojcem i nie mam własnego mieszkania czy domu. A ojciec męczący i ma podły charakter ;)[/QUOTE] W takim razie cofam to o "zamożności" ;) Ale starszymi rodzicami trzeba się zająć, więc wszystko jest tak, jak należy :)

Link to comment
Share on other sites

a my mieszkamy w niewykończonym domu od 4 lat, "jak cyganie" - to określenie mojego taty. dom jest sknocony od początku do końca i mamy kredyt do końca zycia, więć o zamożności cięzko myśleć. do tego za 2 tyg przyjdzie na świat nasze dziecko, które nie ma nawet osobnego pokoju... zamieszka z nami i naszymi 6 psami i 2 kotami i resztą hotelowiczów przez tzw ścianę
no, ale miało być wesoło, bo dzień wyjątkowy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']a my mieszkamy w niewykończonym domu od 4 lat, "jak cyganie" - to określenie mojego taty. dom jest sknocony od początku do końca i mamy kredyt do końca zycia, więć o zamożności cięzko myśleć. do tego za 2 tyg przyjdzie na świat nasze dziecko, które nie ma nawet osobnego pokoju... zamieszka z nami i naszymi 6 psami i 2 kotami i resztą hotelowiczów przez tzw ścianę
no, ale miało być wesoło, bo dzień wyjątkowy ;)[/QUOTE]
Dzisiaj, z racji urodzin, postanowiłam zagrać w totka, może los się do mnie uśmiechnie ;)
Będę się dzielić ;)

ps. bo my wszyscy, pomagacze psom mamy takie przerąbane to życie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']ps. bo my wszyscy, pomagacze psom mamy takie przerąbane to życie ;)[/QUOTE] Co nie? W poprzednim wcieleniu musieliśmy być złymi ludźmi i Bóg nas pokarał, nawet wczoraj to mówiłam jednej suni spotkanej na cmentarzu w Brwinowie ;) (Swoją drogą nie chce mi wyjść z głowy ta mała, wyglądała na taką, która ma dom, ale wałęsa się non stop po okolicy, ehh... Śliczna taka była.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...