Jump to content
Dogomania

zwichniecie obu rzepek u yorka 5 miesiecznego (((


ozon5

Recommended Posts

Witam dzis moj 5 miesieczny york zaczol kulec i piszczec . Pojechalam do 3 niezaleznych wetow i diagnoza jest ta sama " zwichniecie rzepki w obu konczynach tylnych stopnia 3 " . Piesek dostal leki przeciwbulowe na 10 dni . Jeden weterynarz radzi szybko zrobic operacje bo jest to 3 stopien na 4 mozliwe wiec jest zle . 2 innych mowi zeby poczekac z operacja do ukonczenia 12 miesiecy przez psa . Hodowca pokryje koszty leczenia . I teraz pytanie bo jednak czekac jeszcze 7 miesiecy to bardzo dlugo ! Niewiem czy nie pogorszy sie bardzo w tym czasie . Dzis pieska bardzo boli , kuleje i piszczy z bolu . Dostal leki przeciwbolowe i teraz spi . I moje pytanie czy robil ktos taka operacje w tak mlodym wieku szczeniecia ? Jednak on ma dopiero 5 miesiecy a jak wiadomo narkoza jest bardzo ryzykowna ( tak mi dzis powiedzieli weterynarze ) . I mam dylemat

Link to comment
Share on other sites

ryzykowna narkoza jest u zwierzat bardzo chorych np.z niewydolnościa krązenia.zrób przed zabiegiem badania:krew,może ekg,nich posłuchaja serca.5 cio miesięczny pies małej rasy jest już prawie dorosły(rozwój do 7 mca).sama widzisz że pies cierpi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...