Jump to content
Dogomania

Nowy Targ 15.07.2007


wera99

Recommended Posts

Wyniki SBT - czastkowe i "z glowy"

psy
kl.szcz
nie pamietam

kl.posr
Leonardo vel Pan Frodo - CWC, NDPwR, BOB

kl.ch
lok.1 - Umpumaki V.Huares
lok.2 - Cerberus Skordatura

suki
kl. posr
W.Woman D.U.- CWC

kl.otw
nie pamietam



Pozdrawiam
K

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']Graty!
A kto sedziowal?[/quote]
Ja do Dmowskiej nie jezdze :) powaznie - swoje z ta Pania przerobilam juz jakies 10 lat wstecz :) (mam jeszcze innych na liscie "zakazanych", dla ktorych Frodo ma np zbyt dynamiczny ruch ;) )
Sedziowala Pani Jadwiga Niciewicz - jak dla mnie bardzo elegancki Sedzia - polecam!!!!

pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wera99'](mam jeszcze innych na liscie "zakazanych", dla ktorych Frodo ma np zbyt dynamiczny ruch ;) )[/quote]
oo, to tych daj na priwa, bo moja ociezala wg Dmowskiej suka w sumie tez sie dobrze rusza
[QUOTE] Sedziowala Pani Jadwiga Niciewicz - jak dla mnie bardzo elegancki Sedzia - polecam!!!![/QUOTE]
sadzac po wynikach tez tak uwazam ;-)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Froda ;) Miło było się spotkać - z miłymi - zawsze miło - a co :lol: :lol: :lol:

Dodam jeszcze tyle , że
kl. championów - BLACK LADY Skordatura - najl.suka w rasie.
w pośredniej - suczka AISHA Inter Stafford - V2 dosk.

i reszty też nie kojarzę. :shake:

niestety fotek brak - najwyrażniej zabrakło Giovaniego ;)

Link to comment
Share on other sites

Giovani - jaki to może być przekąs - czyżbyś nie wierzył w swoje możliwości fotoreportera - no to ja Ci mówię że jest super ok. - przecież nawet sama składałam podanie o kilka fot. ;) - szkoda że nie wysłałam po Ciebie helikoptera do tego Gdańska ;) - to fajne fotki miałabym i z N.Targu. - a tak lipa !


ale fakt ciężko jest pisać , a już w szczególności w towarzystwie w którym rzekjomo tiurlu tiurlu ( a jakie piękne , jakie códowne , och , ach , ech ,,, gratuluję , piękne , poprostu "tiurliu triurliu " - a za plecami huzia ! - ale zapewniam Cię że [B]to nie ja[/B] - i wszystko co piszę jest bez podtekstu - wszystko co piszę ( mówię też ) jest zwykłe, proste i normalne i tiurlakiem nie jestem - bo sama takich nie cierpię! - jak to było w jakimś wierszyku " jak coś powie to już powie, jak coś powie to roztropnie ... " hihi! - to było chyba o samochwale hahaha! ale wymyśliłam !!!:lol: :lol: :lol:

strasznie beznadziejne to pisanie - raz za razem się przekonuję ... niekiedy niewiadomo w ogóle o co biega i te konteksty ? te niedomówienia i przede wszystkim właśnie ta nieznajomość osobista ludzi z którymi się rozmawia na forum - a na żywca przecież wystarczy jeden gest , jedno pytanie i odpowiedż, jedno mrugnięcie okiem i już wiadomo z kim ma się doczynienia .... a tu co ? ... no nie wiem, chyba że ja tak tylko mam.... :p

ale to forum nie o tym ....

pozdrowionka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...