Jump to content
Dogomania

Rubi - hybryda wilków


RzonS_123

Recommended Posts

Cześć ;) mam na imię Rubi aktualnie mam 9 tyg i 2 dni :D 
Moi rodzice to husky(mama) i owczarek staroniemiecki czarny (tata) :D

Uwielbiam się bawić, kraść klapki , i budzić mojego pana w środku nocy liżąc go po twarzy :)
Pierwsze 2 zdjęcia są jak mam 6 tyg, a reszta z aktualnego wyglądu :) 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak powoli powoli zaczyna stawać :) mała nie odstępuje mnie na krok. Cały czas siedzi ze mną i z nikim innym. Z dnia na dzień wydaje mi się większa :) Jest wiecznym głodomorem, nie ma opcji żeby jakiś cukierek przemknął nie dostrzegnięty :D każdego wita jak przyjaciela którego się nie widziało kilka lat. Jej ulubionym miejscem do spania jest moje łóżko :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rubi ma już 49 cm w kłębie... była już szczerbata  przez chwile :) Ma aktualnie 5 i pół miesiąca :D Teraz dopiero zaczyna się bawić jak taki szczeniak :D przesadziła już pare truskawek oraz tulipany mojej mamy ;) najchętniej zauważyłem bawi się piłką i swoim ulubionym misiem któremu już praktycznie wypruła wnętrzności. Rubi całymi dniami siedzi na dworzu i wchodzi tylko się napić i zjeść po czym idzie odrazu bawić się dalej. Jest bardzo towarzyska i ciekawska :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...