Jump to content
Dogomania

Rozbrykany, kochany LAKI!


aneccka

Recommended Posts

Witam! Przedstawiam Wam mojego wariata Lakiego (dla przyjaciół Laczek :) ). Znalazłam go razem z moim chłopakiem 17 października podczas organizowania akcji dla schroniska (niezły zbieg okoliczności!) - był przemoczony, brudny i zmarznięty. Natychmiast zabraliśmy go do domu, nakarmiliśmy, wykąpaliśmy i rzecz jasna wystawiliśmy ogłoszenie o znalezieniu pieska, ale (dzięki Bogu) nikt się nie zgłosił i został u Nas! Zaliczyliśmy od razu weta i podobno ma ok. 4 miesiące, waży prawie 5 kg i będzie duuuuży! Jest kochany i to bardzo, ale wariat na całego :)

 

e9d2b5969c223.jpg

 

Przed nim miałam suczkę, Cocker Spanielkę, która niedawno odeszła i zastanawiamy się czy to czasem nie reinkarnacja mojej Dżesi, bo z charakteru jest do niej bardzo podobny ;)

Link to comment
Share on other sites

Witamy się pierwsi w galerii.
Nie ma zdjęć :((
Mamy nadzieję że będziecie regularnie zaglądać, dawać zdjęcia i pisać co u was.
Pochwalcie się czy zamierzacie z nim coś ćwiczyć itp :)))
Chętnie podziele się doświadczeniem w akcesoriach dla psów, karmy i odnośnie paru sportów :D

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie ma zdjęć? Lekko nie zrozumiałam dwóch pierwszych wersów :P 

 

Raczej nie zamierzamy z nim ćwiczyć, jedynie standardowe - leżeć, siad, łapa, do mnie. :) Całe szczęście, że nieco doświadczenia mam jeżeli chodzi o psiaki, bo przez 14 ostatnich lat miałam swoją sunię, ale jeżeli będę potrzebować pomocy to na pewno się zgłoszę :) Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Kolejna seria zdjęć i zapewniam, że nie ostatnia! :D

 

Pierwsze chwile w domu i pierwsze kąpanie :) 

36697.gif

 

Mordeczkaaa!

36698.gif

 

Spanko :)

36699.gif

 

Spacerek! To, co kochamy najbardziej!

36696.gif

 

On chyba naprawdę uwielbia spać w tej pozycji :P

36695.gif

 

Jest u Nas dopiero dwa i pół tygodnia, dlatego więcej zdjęć będzie przybywać z czasem. Nasza przygoda dopiero Się zaczyna :)Zapewniam! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...