Jump to content
Dogomania

Warsztaty agility z Carlem de Rouck


Zielsko

Recommended Posts

[CENTER][B]KLUB AGILITY 'FORT'[/B][/CENTER]

[CENTER]SERDECZNIE ZAPRASZA
NA WARSZTATY SZKOLENIOWE
DLA ZAAWANSOWANYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH
Z MIĘDZYNARODOWYM SĘDZIĄ AGILITY [/CENTER]

[CENTER][FONT=Arial Black][B]CARLEM DE ROUCK (BELGIA) [/B][/FONT][/CENTER]

CARL jest trenerem Mistrza Świata Agility w klasie medium Johana Rendersa z jagdterierem Flurk.

Warsztaty odbędą się 2-4.11.2007 w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4

Zgłoszenia przyjmujemy od 15.09.2007 do 1.10.2007.

Lista zgloszonych jest juz pelna. Jesli chcecie sie znalezc na liscie rezerwowej prosze wyslac e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Oplaty: 350zł / 3 dni, 150zl / 1 dzien.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Ja bym tez chciała, ino nie wiem czy mi się pyrek wyliże. Jak nie to nawet z Sagową bym pojechała.[/quote]

A coś pyrkowi zrobiła? Robert Ci nie daruje, szykował sie na Legnice na walke :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Co tutaj tak nikt nic :???: żadnych wrażeń :look3:
Ja jestem bardzo zadowolona z seminarium z Carlem, mimo że dotarłam chora, to jednak cieszę się, że pojechałam. Uważam to seminarium za bardzo owocne.
Carl jest bardzo miłym i wesołym człowiekiem, a przy tym posiada dużą wiedzę, którą się chętnie dzieli. Był niezmordowany. Poświęcał każdemu dużo uwagi, bez względu na poziom jaki reprezentowali.
Dokładnie omawiał kolejne przebiegi wyjaśniając przyczynę popełnianych błędów i próbując rozwiązać problem.
Jestem pod wielkim wrażeniem jego podejścia do psów - ma wielkie wyczucie i zrozumienie. W przypadkach gdy przewodnik sam sobie nie radził z pewnymi sekwencjami próbował sam biegać z psami (zresztą ze świetnym skutkiem).
Jak zawsze na imprezach organizowanych przez FORT, świetna atmosfera i organizacja ( z małym zastrzeżeniem do niedzieli, gdy zajęcia miały się rozpocząć o 7-ej).
Wielkie podziękowanie dla "Fortowców" za zorganizowanie kolejnego świetnego seminarium, a wszczególności dla Magdy oraz Hani - FLAIRE za gościnę i transport :Rose:.
Pozdrowienia dla Wszystkich współuczestników.

Link to comment
Share on other sites

oo widzę Małgosiu, że też dotarłas do domu :cool3: jak tam, wpuścili Cię do przedziału w pociągu? bo moi towarzysze byli baaardzo mili, zapieścili mi Pikusia na smierć :lol:

Dzięęękiii wszystkim za seminarium :loveu::loveu::loveu:
było super!!
hmm myślę, ze nikt sie nie wypowiada, bo każdy odsypia... mnie też się nie chce pisać. Dzisiaj zasypiałam w szkole, no i ogólnie mi zimno, ale o dziwo nie jestem chora :P

Link to comment
Share on other sites

Ja tam w niedziele wieczorem jeszcze z Tolka trening zaliczylam.. ;-) I jestem chora :D

Rowniez bardzo dziekuje Fortowi za cudowne bieganie (chociaz dla mnie niezmordowanej maniaczki agilitowej, troszke za malo katowania sie na dzien ;-) ).
Carl jest wspanialym nie tylko czlowiekiem i sedzia, ale rowniez trenerem. Tyyyyyle cierpliwosci. Nie przykladal jednej miary i poswiecal kazdemu odpowiednio duzo czasu (mnie najczesciej przeganial, mowiac, ze jeszcze inni czekaja ;P). Mial przynajmniej kilka fajnych pomyslow na zespol. Mi przydaly sie cenne uwagi a propo belgow, ktore okazaly sie bardzo trafne w przypadku Klasia. Tu trzeba przyznac, ze Carl duze doswiadczenie w tym temacie posiada, bo sam przeciez z takimi psycholami biega ;) A jezeli chodzi o Carlowe bieganie, to bardzo przyjemnie sie patrzylo na to opanowanie, plynnosc i czytelnosc - ja tez tak chce ;) Marze o tym, aby byc tak opanowana i zrelaksowana na torze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...