Jump to content
Dogomania

Wystawa Krajowa w Gdyni


wejherstaff

Recommended Posts

Witam wszystkich! Informuję zainteresowanych, że o.omega napisał szczerą prawdę-istotnie jesteśmy kumplami, których oprócz wspólnej pracy łączy nas pasja pt."staffiki" i istotnie-na jego prośbę pomogłam mu zalogować się na dogo, użyczając do tego mojego starego, nieużywanego przeze mnie adresu mailowego. Reszta, czyli posty pisane pod nickiem o.omega były już samodzielną "pracą" kolegi, który po długim okresie "biernego czytelnictwa" postanowił zalogować się i brać udział w dyskusjach. Agnieszka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wera99']A Wy nie macie co robic? Nie macie powazniejszych zadan? [/quote]
Ja w sumie nie. Szef na urlopie. Zostaly mi tylko 2 wystawy, wiec nic nie robie w tym kierunku. Natomiast zalezy mi na wyjasnieniu tego, kto chcial z nas wszystkich zrobic glupkow. Kto zlamal regulamin i bezczelnie klamal. Tym bardziej, ze nie pozwole na nazywanie komus obcemu mojego psa "sledziem bez glowy". Ja moge jak najbardziej, kazdy znany mi rowniez, ale nie ktos nagle sie pojawiajacy. I nie interesuje mnie wycofywanie sie rakiem, gdy zaczelo sie robic goraco.

I do omegi:
Moj drogi, to nie o maila tu chodzi. Poza tym podobno 20 lat siedzisz w kynologii (czyli masz min 30 lat), jestes mgr inz i jakos ciezko mi uwierzyc, ze nie masz konta, z ktorego mozesz sie zalogowac na dogo.
Prosze Cie, nie kombinuj juz wiecej, bo tylko sie pograzasz. A my wiemy co wiemy i faktow nikt nie zmieni.
A, no i musi doprecyzowac odleglosc od Krakowa, bo to chyba 300 km, a nie 500 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']Ja osobiście zastanowił bym się nad tym całym "gpaction" bo może to też nam coś wyjaśni.???

wszyscy siedzą na Omega a gpaction zamieszał, zawżał i odpłynął???
a może to jest klucz...[/quote]

GIOVANI,
- "qUpA" NIE ODPŁYNĄŁ jeszcze dryfuje... :lol: :lol: :lol: :lol:
-tak się składa, że zazwyczaj tłumaczą się winni... wydaje mi się, że nie mam z czego się tłumaczyć,
-nie uważam bym namieszał i obraził kilku z Was jak to zrobił o.omega, pojawił się zaczął ustawiać wszystkich po kątach, a teraz jak coś się wydało wycofuje się "rakiem"...
-po trzecie, nie proszę o usunięcie mojego nicku, bo nie mam nic na sumieniu i mam dalej zamiar uczestniczyć w dyskusji na forum
-zabrałem głos na temat sędziowania i nadal uważam że było tragiczne, ale to tylko moje spostrzeżenie, a pozostali nie muszą się z nim zgodzić

pozdrawiam
OBSERWATOR :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ciebie, dryfująca qupo Wysoki Sąd skaże na 25 lat ciężkich robót w kamieniołomach Dogomanii i wątpie żebyś mógł sie starać o zwolnienie za dobre sprawowanie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , ale poczekamy aż sobie kupisz pieska, czy nie spokorniejesz, a omega będzie się wykrwawiał na kutrze rybackim (śledzie) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Coś mi się wydaje, że jeszcze jeden odcinek będzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=DarkGreen]Niestety nie mam jeszcze żadnej odpowiedzi od adminów więc co by sprawy nie przedłużać i nie trzymac nikogo w niepewności na razie.
Ze swojej strony jedynie moge przeprosić użytkowników Tomo i O.omega.
Moim błędem było niezrobienie zrzutu ekranu , oczywiście nie usprawiedliwia mnie to.[/COLOR][/B]

[COLOR=Red][B]Więc BARDZO PRZEPRASZAM za zaistniałe zamieszanie i domniemanie bez pokazania dowodów.[/B][/COLOR]

Mam nauczkę by jednak zrzuty ekranu robić za każdym razem.

[B][COLOR=DarkGreen]Bardzo też proszę o nie robienia z tego wątku kolejnych wycieczek osobistych by już nie musiało dochodzić do takich nieprzyjemnych sytuacji.

Z góry dziękuje.

Ewa T.

W razie jeszcze jakiś wątpliwości prosze o ew o telefon lub PW gdyż w przez weekend niestety mam mase zajęć i mogę przeoczyć coś ważnego.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...