Jump to content
Dogomania

Jakie macie spanielki??:*


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie i przyjrzyj się fotkom. Pozwole sobie zacytować
[quote name='sylwu$']A tak ma taki vigor spanielkowaty jest tak szalona ze nie wiem.Spaniela mozna poznac po uszach musi miec uszy do nosa(nie liczac siersci na koncu uszu) i musi miec blone pomiedzy "palcami"[/quote]
A tutaj masz dowody
[quote name='jefta']To ja też mam spaniela :multi:. tricolora :cool3:

Wigor ma taki, że szok :smhair2:,

uszy do nosa: [URL]http://img341.imageshack.us/img341/584/img040uy0.jpg[/URL]

i błonę między palcami: [URL]http://img65.imageshack.us/img65/2581/img042zf6.jpg[/URL][/quote]
Mam nadzieje, że już teraz nie masz wątpliwości, że jefta ma spaniela

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

o co wam chodzi jak to jest beagle ja napisalam co mi powiedzial weterynarz :(
Musicie to robic?
to na pewno beagle!!!
nawet ta dziewczyna ma obrazek beagle i ja to wiem
chyba umiem odroznic beagle od spanielka???

[color=red][size=1]poprawiłam błędy. Następnym razem przeczytaj, popraw post nim wyślesz. Estera [/size][/color]

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że robi się mały offtop, ale mimo wszystko napiszę na temat ;)
Mój pies nazywa się Dora Inowrocławski Dwór, jest maści czarnej. Mimo jej udokumentowanych rodziców, dziadków, ciotek, kuzynów i stryjków NIE uważam jej za rasową, choć kiedyś o jej rzekomą rasowość toczyłam niezłe wojny z szanowanymi uczestniczkami tego forum :) A nie uważam jej za rasową, ponieważ po pierwsze nie jest ze Związku lecz z Klubu, po drugie nie wygląda na psa czystorasowego,a po trzecie mi nie zależy :P Moja psina to istny wulkan energii, mimo 14 miesięcy zachowuje się jak gówniarz :]
A oto i ona:
[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2359/dorawpozieds1.png[/IMG]
Widać od razu, że nie jest wybitnym cockerem, choć niewątpliwie do jej niskiej prezencji przyczyniają się moje niskie umiejetnosci handlerskie, a konkretnie ich brak.
Mimo wszystko ja kocham :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']choć kiedyś o jej rzekomą rasowość toczyłam niezłe wojny z szanowanymi uczestniczkami tego forum :) [/quote]
Nie tego. Chociaż część osób na DOGOMANII się udziela,jednak "my" byliśmy z forum spanieli (nie podforum dogomanii :p) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Przeczytaj jeszcze raz dokładnie i przyjrzyj się fotkom. Pozwole sobie zacytować

A tutaj masz dowody

Mam nadzieje, że już teraz nie masz wątpliwości, że jefta ma spaniela

:diabloti:[/quote]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahaahahahha... umarłam....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka7']Ja mam CoCkErKa - sukę - ImIĘ- Nuka - KoLoR - CzArNy - PoBŁSk- Kasztanowy:loveu:


PoZdRo!!! Zuzka7

[URL="http://www.members.lycos.co.uk/akwariumtomek"]www.members.lycos.co.uk/akwariumtomek[/URL][/quote]A możesz pisać normalnie?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moja spanielka ma na imię Funia, ma 4 lata ;) Rudy uparciuch, uwielbia pogodnie za sarnami i bażantami po polach. A, no i błoto to jej żywioł ;) Moja mała 'modelka', uwielbia czesanie :p. Troszeczkę chrapie w nocy :evil_lol: I ma bardzo ładną blond grzywkę :lol: (skromność :P) Nie ma rodowodu, mimo tego dla mnie jest spanielem i nikt inny tak uważać nie musi!
A co do komend i sztuczek Funia umie:
- dawać łapę
- prosić (kiedyś wkleję fotkę ;))
- przybijać piątkę
- siadać
- leżeć
Ostatnio czasami reagowała na 'daj głos', muszę to jeszcze z nią poćwiczyć :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...