Jump to content
Dogomania

Wystawa Klubowa Pinczerów I Dobermanów. Radom 2007.


POMIAN

Recommended Posts

Wedle najnowszej informacj oddziału Radom Związku Kynologicznego podano już skład sędziowski na klubową Dobermana i Pinczerów. DOBERMANY sędziuje sędzina z ROSJI i sędzia z Belgii, a pinczery Pani BOZENA KOWALSKA-MALITKA. Radom należy pochwalić nietylko że w tym roku w ten weekend tj 15/16 września ma dwie wystawy i letnia w maju też dopracowana super, wiem bo byłem, sprawdziłem i chwalę sobie, to jeszcze RADOM w tym roku odszedł od tradycji łódzko-bydgoskiej gdzie skład sędziów zawsze był ten sam, najczęściej to ta sama osoba sędziowała, no może czasami na wymianę, ale zawsze zarząd KLUBU. W tym roku jest duża zmiana, widać RADOM ma też poważanie dla pinczerów, nietylko liczy się doberman bo jest duży ale i mały tj. pinczer. Tak więc dogomaniacy spotykamy się w RADOMIU, tam gdzie zawsze na stadionie przy WERNERA. Mam nadzieje że trybuny będą miały powycinane te samosiejki krzaków, bo tam naprawdę jest ładnie tylko niema gdzie usiąść z pieskiem.Wszystkie info nt. opłat na stronie oddziału radomskiego w necie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[LEFT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1][COLOR=#ff0000]Wystawa Klubowa Radom 16.09.2007[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-2][COLOR=blue]Jak co roku Klub Dobermana w Polsce zaprasza nas na KLUBOWA Wystawę Dobermanów która odbędzie się w RADOMIU w dniu 16.09.2007r. Nasz portal z chęcią przybliży Państwu tych sędziów i poda kilka informacji na ich temat....[/COLOR][URL="http://www.dobermann.pl/wystawy/Polish%20Club/club_radom_2007.htm"][COLOR=blue]WIĘCEJ na ten temat ->>[/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT][URL="http://www.dobermann.pl/wystawy/Polish%20Club/club_radom_2007.htm"][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-2][COLOR=blue]->[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-2][COLOR=blue][URL="http://www.dobermann.pl/wystawy/Polish%20Club/club_radom_2007.htm"]>[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Termin przyjmowania zgłoszeń na wystawę klubową zbliża się coraz bardziej ku końcowi. Radzę więc pospieszyć się ze zgłaszaniem swoich pociech. Na stronie oddziału radomskiego była informacja, że zgłoszenia przyjmują do 2 września, ale teraz nie ma tam żadnej wzmianki na temat terminu. Ja swoje pociechy już zgłosiłem i mam nadzieję, że będzie więcej pinczerów niż na ostatnich wystawach, bo dobki na frekwencję raczej nie bedą narzekać-zawsze jest ich sporo. Na klubówce należy się pokazać, jest to przecież najważniejsza wystawa dla nas-miłośników rasy. I nie chodzi tu o wygraną, ale o sam fakt spotkania w gronie osób o tych samych zainteresowaniach.:multi:
Serdeczne pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

Do tego samego wniosku doszedłem wcześniej, ale nie chciałem drążyć tematu. Mam nadzieję, że pinczery za to w tym roku nie zawiodą i dopiszą.
Bo sędzia jest w tym roku bardzo obiektywny i sprawiedliwy.
Serdecznie pozdrawiam.;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy z wystawy klubowej. Szczegółowe wyniki pinczerów miniaturowych podajemy [URL="http://www.pinczerminiaturowy.vgh.pl/"]TUTAJ[/URL].
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. ALF dostał Zw. Klubu. W porównaniu o rasę przegrał tylko z suką NIKITA z Zadziornego Gangu.
Klub stanął na wysokości zadania i z okazji X Jubileuszowej wystawy przyznał medale X-lecia za osiągnięcia dla najlepszych hodowli. I tak otrzymaliśmy dyplomy i medale za Najlepszą Hodowlę Pinczerów Miniaturowych, za Najlepszego Pinczera Miniaturowego - sukę: DARLAH Pilawa oraz za Najlepszego Reproduktora Pinczera Miniaturowego: ZANDO Ekado.
Ponadto puchary i dyplomy za Ranking Wystawowy za 2006 rok:
Najlepsza Hodowla Pinczerów Miniaturowych Pilawa - I miejsce;
Najlepszy Reproduktor Pinczer Miniaturowy - I miejsce;
Najlepszy Pies Pinczer Miniaturowy: Humblepup ICE BREAKER - III miejsce;
Najlepsza Suka Pinczer Miniaturowy: Humblepup ICE CREAM - II miejsce.
Pogoda na szczęście dopisała. Organizacja wystawy również w porzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='POMIAN']Właśnie wróciliśmy z wystawy klubowej. Szczegółowe wyniki pinczerów miniaturowych podajemy [URL="http://www.pinczerminiaturowy.vgh.pl/"]TUTAJ[/URL].
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. ALF dostał Zw. Klubu. W porównaniu o rasę przegrał tylko z suką NIKITA z Zadziornego Gangu.
Klub stanął na wysokości zadania i z okazji X Jubileuszowej wystawy przyznał medale X-lecia za osiągnięcia dla najlepszych hodowli. I tak otrzymaliśmy dyplomy i medale za Najlepszą Hodowlę Pinczerów Miniaturowych, za Najlepszego Pinczera Miniaturowego - sukę: DARLAH Pilawa oraz za Najlepszego Reproduktora Pinczera Miniaturowego: ZANDO Ekado.
Ponadto puchary i dyplomy za Ranking Wystawowy za 2006 rok:
Najlepsza Hodowla Pinczerów Miniaturowych Pilawa - I miejsce;
Najlepszy Reproduktor Pinczer Miniaturowy - I miejsce;
Najlepszy Pies Pinczer Miniaturowy: Humblepup ICE BREAKER - III miejsce;
Najlepsza Suka Pinczer Miniaturowy: Humblepup ICE CREAM - II miejsce.
Pogoda na szczęście dopisała. Organizacja wystawy również w porzo.[/quote]
Wędrując wokół ringów agility słyszałam wyniki klubowe GRATULACJE:multi:
P.S wiadomo soć o tych psach(dobkach?) które tak rozpaczały zamknięte w tej furgonetce?

Link to comment
Share on other sites

Tak, my też coś tam słyszeliśmy, ale czyje te dobki były to niewiem, bo akurat wychodziliśmy do konkurencji hodowlanej. Sam się zastanawiałem czyje są? Ale potem ucichło. Dzięki za gratulacje. Szkoda bo mogliśmy to opić piwkiem, bo nic więcej tam niebyło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...