Jump to content
Dogomania

I znowu śmierć zwyciężyła :( Teraz biega szczęśliwy za TM (*)


DarkAngels

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[IMG]http://tinypic.pl/t1/out.php/i88654_SZCZRENIACZEK2.JPG[/IMG]
W imieniu Swoim i wszystkich pracowników Olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt pragnę życzyć Wam:
[CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

''jest tyle psiakow ktore potrzebuja pomocy...tylu z nas szuka swoich CZLOWIEKOW...chcialbym miec swoja rodzine ale czasami gdy tak mysle czuje sie jak samolub...dlaczego?...
jest tylu bezbronnych, zaglodzonych, pobitych - trafiaja do schronisk gdzie czekaja tylko az inne, te silniejsze skoncza ich cierpienia...
a czy ja mam prawo sie skarzyc?!? nie nie sadze...
ale czegos mi brak...czegos waznego...tego spokoju... tak ...pewnosci ze dzis ktos mnie przytuli, podrapie po moim brzuszku ( tak bardzo to lubie )
chcialbym miec kogos komu bym sprawil radosc swoim istestwem...kogos z kim moglbym na nowo odkrywac swiat...
czas isc spac...wiekszosc z moich kompanow juz spi...ale nie wszyscy...ci nowi placza...wyja z tesknoty...''

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

''jest tyle psiakow ktore potrzebuja pomocy...tylu z nas szuka swoich CZLOWIEKOW...chcialbym miec swoja rodzine ale czasami gdy tak mysle czuje sie jak samolub...dlaczego?...
jest tylu bezbronnych, zaglodzonych, pobitych - trafiaja do schronisk gdzie czekaja tylko az inne, te silniejsze skoncza ich cierpienia...
a czy ja mam prawo sie skarzyc?!? nie nie sadze...
ale czegos mi brak...czegos waznego...tego spokoju... tak ...pewnosci ze dzis ktos mnie przytuli, podrapie po moim brzuszku ( tak bardzo to lubie )
chcialbym miec kogos komu bym sprawil radosc swoim istestwem...kogos z kim moglbym na nowo odkrywac swiat...
czas isc spac...wiekszosc z moich kompanow juz spi...ale nie wszyscy...ci nowi placza...wyja z tesknoty...''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...