Jump to content
Dogomania

Krostka na powiece spaniela


TomoS

Recommended Posts

Chce dodać zdjęcie tej krostki ale nie da się dodać zdjęcia. Jest taki komunikat:
[QUOTE]Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłem u fryzjera dzisiaj z pieskiem i był tam akurat gabinet lekarski. Zapytałem się co to jest na tym oku i lekarz powiedział że są to zmiany nowotworowe i że mam się nie martwić. Jeśli nie rośnie to mam to zostawić. Gdyby urosło lub podwinęło się pod powiekę to wtedy trzeba by było to usunąc. Odetchnąłem z ulgą bo ma to już od ponad roku i nie rośnie wiec jest dobrze. Taka mała informacja jakby kogoś interesowało

Link to comment
Share on other sites

Powiedział że widział coś podobnego ale wielkości fasoli i musiał usunąc a mój ma to od ponad roku i nie rośnie. Powiedział że wszelkie zmiany skórne to tzw. "nowe twory" i dopóki nic się nie dzieje to lepiej nie ruszać. Powiedział że jak zacznie rosnąc lub jakoś dostanie się pod powiekę to wtedy mam się zgłosić.

Link to comment
Share on other sites

Mogą to być narośla, mój jamnik miał takich sporo - brodawki. Co jakiś czas chodziłam na wypalanie, wycinanie zmian raczej ze względów kosmetycznych a nie zdrowotnych. Chciałam żeby pies w miarę znośnie wyglądał, no chyba że jakaś zmiana mu przeszkadzała. Te zmiany nie zagrażają życiu ale może pojawić się ich więcej - najczęściej wyrastają na głowie. Niektóre odrastały a niektóre nie. Niedawno u mojej collie pojawiła się taka sama gulka na powiece. Już się wystraszyłam, że będę mieć powtórkę z rozrywki. Poszłam do weta i powiedział, że to niekoniecznie brodawczak i że spróbujemy maści antybakteryjnej i kropelek. Po tygodniu po świństwie nie było ani śladu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...