Jump to content
Dogomania

Nasza Suzi


kostkaaa

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pragnę podzielić się z Wami naszym szczęściem - jakim się okazała Suzi :) Szukaliśmy pieska odpowiedniego dla nas - natrafiliśmy na rasę Boston Terrier w której się zakochaliśmy.
Suzi urodziła się 28,02,2014 w hodowli " Z Bogdanowej Zagrody". Rodzicami Suzi są Habibi Boston Luk i Idea of Dreams Become A Reality FCI. Zamieszkała z nami 03,06,2014r.

[attachment=3363:11494.attach]

[attachment=3364:11495.attach]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Suzi jest mega pozytywnym psiakiem.Jest bardzo towarzyska i rodzinna. Uwielbia spędzać czas z dziećmi moimi - gdzie one tam Suzi :) Ogólnie w domku jak nie śpi to jest cały czas przy nas. Jeśli chodzi o czystość też jestem zaskoczona ponieważ mamy ją od początku czerwca, a zdarzyło jej się zaledwie parę razy zrobić co nieco, ale staram się wychodzić odpowiednio często.
Na podwórku z posłuszeństwem jeszcze jest różnie, zależy od nastroju ;) ale pracujemy nad tym. Oczywiście uwielbia zabawę z innymi psami, a jak któryś nie ma ochoty to obszczeka i przeskakuje przez niego żeby zachęcić. Ogólnie naprawdę pozytywna rasa, jestem zdziwiona i mile zaskoczona :) Póki co mogę śmiało polecić dla rodzin z dziećmi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...