Jump to content
Dogomania

Juz W Nowym Domu- Terierka Klaryska !!!!!!!!


skarlet

Recommended Posts

Na razie pod nieobecność Skarletki sunia jest pod moim dozorem, dalej szukamy jej domu z całych sił. Skarletka nie była w stanie odwieść jej do schroniska. Wszelki kontakt w sprawie suńki można kierować do mnie lub dalej na adresy Skarletki-zostawiła mi dane dostępowe do swojej poczty na wypadek, gdyby ktoś odpowiedział na jedno z licznych ogłoszeń na forach.
Suczka ma nadane imię-Klaryska i jest najsłodszym stworzeniem pod słońcem. Taka do przytulania, na kolana i do wspólnych spacerów.Bez wachania wchodzi też do samochodu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam ze Skarlet przed wyjazdem, mogę wziąć suńkę do siebie,jeżeli nie goni kotów , a skarlet mówiła,ze z kotami jest OK.

Problem jest jeden- jezeli ona jest w tej chwili w ciąży, to trzeba zrobić sterylkę aborcyjną. Ja już nie dam rady teraz sfinansować zabiegu. Wykupiłam Terrego ze schronu, zapłaciłam za fryzjera, dodatkową wizytę u weta, żywiłam u leśniczego 6 kotów i kotkę przez miesiąc i się spłukałam:p Nie liczę dojazdów i telefonów. Nie dam rady po prostu.

Proszę sprawdź,co z tą ciążą.

Link to comment
Share on other sites

GoWa,
Ja dostałam od Skalet Twojego maila, transport był załatwiony do Szczecina, jak wiesz, odmówiłaś, nie miałaś możliwości wziąść jej w tym tygodniu, ja nie mam możliwości załatwić transportu ponownie, na prośbę Skarletki karmię i poję suczkę, aby uchronić ją przed schroniskiem, gdzie raczej przepadnie, zdecydowanie jest dla niej potrzebna osoba która ją chce-weżmie-przyjedzie po nią (załatwi sobie transport)-wysterylizuje.

Link to comment
Share on other sites

Ani i psy ja ją chcę wziąć na stałe do siebie, przyjadę po nią.
Tylko proszę sprawdź, [B]czy ona jest w ciąży [/B]i czy jest na już potrzebna sterylka.
Ja w tej chwili nie mogę wyłożyć sama kasy, może dogomaniacy pomogą, jeżeli będzie taka konieczność?

Link to comment
Share on other sites

W chwili obecnej nie da stwierdzić ewentualnej ciąży ,GoWa, jeżeli chciałabyś ją wziąść,może masz możliwość porozumieć się ze swoim gabinetem w kwestii sterylizacji płatnej pózniej? Cena USG to prawie 1/3 kosztu całkowitej sterylizacji- nie jestem w stanie obecnie wyłożyć ani na USG , ani na sterylizację. Robię dla suczki, tyle ile mogę,więcej teraz nie jestem w stanie.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o wsparcie na sterylizację suczki, jeżeli jest w ciąży (a pewnie jest), to niedługo będzie na świecie o parę niechcianych piesków więcej....:shake:

Ania i Psy czy gdybyśmy uzbierali na sterylizację, będziesz mogla zając się przetransportowaniem psa do weta i opieką po ?
Czy w tej chwili wet nie może jeszcze określić czy suka jest czy nie w ciazy poprzez badanie ręczne?

Do poniedziałku nie mam netu.

Link to comment
Share on other sites

Suczka dalej jest i dalej czeka. Dzisiaj rozmawiałam ze swoją wetką odnośnie środków poronnych, okazuje się ,że ta opcja tez jest kosztowna, jest to koszt 80 pln. Moja kochana Pani doktor zaoferowała wysterylizowanie Klaryski po koszcie materiałów, wyliczyłyśmy,że wyszłoby to 100 pln. Nadal jest to kwota, której teraz nie mam za bardzo skąd wziąść, więc jeśli ktoś chciałby pomóc w sterylizacji tej suczki, to byłabym bardzo wdzięczna. Ja ze swojej strony mogę ją zawieść i opiekować się nią po zabiegu.
Suczka jest szczenna na bank już.Jest to ciąża wysoka, więc gania nas czas, moja wet wyjeżdża 23 a nie przewiduję za bardzo dużych ilości weterynarzy chętnych do pracy charytatywnej, więc to szansa dla Klaryski i tych kilku nienarodzonych, które mogą powiększyć populację psów błąkających się ,bezpańskich.

Link to comment
Share on other sites

Super ,ze udało Ci się wynegocjować cenę:lol:
Teraz prośba do dogomaniaków o pomoc, nawet małe wpłaty po 10-15 zł bardzo proszę !

Tylko Ania i Psy jakieś namiary gdzie wpłacać?

Jest szansa na zmianę tytułu wątku?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mogę zmienić tytułu wątku, bo to wątek Skarletki :shake: Skarletka będzie najwcześniej za półtora tygodnia.Chyba,że mod, ale GoWa, czy Ty ją na pewno weżmiesz?
Odnośnie konta na wpłaty, mogę podać swoje, ale prosiłabym, jesli ktoś chciałby wpłacić, o podanie tego info na forum lub na pw wraz z wysokością kwoty wpłaty, a ja potwierdzę otrzymanie takiej kwoty na forum, nie chciałabym potem jakiś zarzutów ,że dostałam więcej i wydałam na coś prywatnego- jeszcze raz, cała sterylka powinna zamknąć się w [COLOR="Black"]100 pln[/COLOR]-suczka nie była ważona, podawałam wagę na oko.
(cięcie)
[COLOR="Red"][I]Znalazły się dwie wspaniałe osoby, dzieki którym Klaryska będzie wysterylizowana![/I][/COLOR] W związku z tym usuwam swój numer konta, mamy już wystawrczające środki na sfinansowanie sterylizacji.
[COLOR="Black"]A zatem-domu szuka teraz WYSTERYLIZOWANA suczka:)[/COLOR]
Termin zabiegu będzie w przyszłym tygodniu,proszę trzymajcie mocno kciuki za Klaryskę!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam ponownie po przerwie,
Klaryska jest już po sterylizacji-na szczęście nie była szczenna, sterylizacja była normalna, nie aborcyjna, a przy okazji kochana Pani Wet usunęła roztrzaskany kieł, który był już mocno zgniły i powodował stan zapalny szczęki, co musiało boleć. Klaryska obecnie przyjmuje antybiotyki -zabieg miała wczoraj i [B]nadal czeka na dobry dom[/B]. Skarletka jest już na miejscu i opiekuje się suczką-myślę,że niebawem wstawi jakieś zdjęcia.Proszę, zwróćcie uwagę jeśli ktoś by szukał takiej suńki-jest nie duża, grzeczna,czysta, nawet w ogrodzie chodzi załatwiać się w jedno odległe miejsce,widać że dużo przeszła i najbardziej na świecie potrzebuje ciepłej przystani i czułego serca. Uwielbia głaskanie i przytulanie, jest bardzo spokojna i ufa ludziom, którzy okazują jej uwagę i ciepło.I JEST WYSTERYLIZOWANA.

Link to comment
Share on other sites

Klaryska po zabiegu sterylizacji !!!!!! Jeszcze dostaje antybiotyk. Nie jest szczesliwa z powodu "kolnierza", ale czuje sie juz calkiem dobrze !!!!!
[IMG][URL=http://img265.imageshack.us/my.php?image=klarysapozabiegu008my9.jpg][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/8114/klarysapozabiegu008my9.th.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...