Jump to content
Dogomania

Majówka 2014 na obozie z psem ? Jak i gdzie ?


Mary&Shena

Recommended Posts

Witam,
z racji że od chyba już 7 roku życia chciałam pojechać na obóz z psem, postanowiłam wybrać się tam, gdy skończę 12 lat. Tak się jednak nie stało - jeżdżę na obozy konne. Jednak w tym roku pomyślałam, że mogłabym spędzić tegoroczną majówkę albo jej część na obozie z psem - tym bardziej, że odkryłam, iż jeden z moich psów "nadawałby się" na wspólny wyjazd. Nie wiem jednak, gdzie organizowane są tego typu obozy w czasie trwania majówki. Znalazłam "akademię Psorbona" na Dogomanii, ale jestem ciekawa, czy to jedyna taka oferta. Dodam, że nie jestem osobą pełnoletnią. Pies, z którym za zgodą rodziców mogłabym pojechać, ma 7 lat i jest niewysterylizowaną suczką. Mam zatem klika pytań dotyczących takiego obozu:
[LIST]
[*]czy suka musi być wysterylizowana ?
[*]wymagany jest pełen komplet szczepień i zaświadczenia o tym ?
[*]ogółem pies musi być zdrowy i odrobaczony ?
[*]jakie są profile takich obozów (agility, rallly-o, obiedence) ?
[*]czy pies musi być doskonale zsocjalizowany i miec przyjazny stosunek do innych psów ( sukę wkurzają "małe szczekacze", nie jest agresywna, ale też na nie szczeka, czasem traci cierpliwość przy dużych,a gresywnych psach) ?
[*]co jest przewidziane w programie takich obozów ?
[/LIST]



[U][I][B]Z góry dziękuję za odpowiedzi. Dodam tylko, że suka jest rasy collie rough, jest - mimo wieku - zwinna i energiczna, zaczyna skakać w ogrodowym agility :)[/B][/I][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...