Jump to content
Dogomania

Trelkowo - woj. Olsztynskie -trzeba sprawdzic szczeniaka-bity


Recommended Posts

Kochani.

Dowiedziałam się parę dni temu, że u ludzi w miejscowości Trelkowo (woj. olsztyńskie) jest szczeniak około 3-4 miesięczny, taki kremowy. Piesek jest prawdopodobnie bity , przetrzymywany raz gdzieś w zamknięciu a raz w domu . Bardzo się boi ludzi, jak ktoś na niego spojrzy to 'jedzie' brzuchem i po bokach ściany. Nie wiem czy sika ze strachu czy nie. Psa 'ktoś' widział osobiście i mi o wszystkim powiedział. Podobno troszkę wcześniej pies był otwarty i witał się, a parę dni później stał się okropnie lękliwy. Nie mogę narazie tu publicznie napisać kto (prosił o anonimowość) a TYCH ludzi ja znam osobiście, tyle ze widziałam ich z 10 lat temu. . Jestem ze śląska, na drugim końcu Polski i nie ma możliwości abym sama tą wizytę przeprowadziła i dlatego błagam was o pomoc. . .

Myślę myślę . . poprosić TOZ o pomoc? czasem bagatelizują sprawy . . sytuacje . .
może jest jakaś fundacja z tamtej okolicy ?[B] inspektorzy. . [/B]
wiecie o co mi chodzi. jak tam pójdzie 'dogomanka' to pewnie nie wpuszczą, bo po co i jakim prawem ktoś bez uprawnień ma sprawdzać?

adres mam . ..

Link to comment
Share on other sites

cieszę się, że coś ruszy.
to ze piesek jest bity, pewne na 100%, bo który szczeniak 'bez bicia' w ciągu paru dni zamienia się z radosnego na lękliwego, jadąc bokiem po ścianie, sika, unika kontaktu wzrokoweg i ucieka gdzie się da ? niech ktoś mi powie. nawet po jednym czy kilka klapsików piesek chyba nie byłby az taki strachliwy ?

Ja niestety tego psa nawet na żywo nie widziałam, a osoba od której mam info bicia nie widziała. Tylko jak pies radośnie się witał z goścmi, to został zabrany przez starszą osobę gdzieś na dwór, gdzieś bo na posesji go nie było. chyba do stodoły. .

taki kremowy, z 3-4 miesięcy . .

może piesek zdążył już zapomnieć co było i teraz znów jest radosny ? nie mam pojęcia. spróbujcie np podnieść rękę. bity pies się tego boi, ja tak myślę . . nie wszystkie oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...