Jump to content
Dogomania

Pusia- przyjaciel od serca!


Puśka

Recommended Posts

Cześć! jestem Nina a moim pupilkiem jest Pusia. Jest kundelkiem o BARDZO BARDZO bujnej czuprynie.:fadein:Czasem lubi zrobić dobry kawał. To taki mały słodki diabełek:evil_lol:.Jest niepowtarzalna i nikt jej nie zastąpi.:mdrmed:Jestem tu nowa , a zalogowałam się tu bo to forum było bardzo polecane. Mam nadzieje , że ktoś wprowadzi mnie w zwyczaje tego forum :roll:.Mówię wam z moją Pusią nigdy nie będzie w tym wątku nudno, więc zachęcam do zaglądania.;-)

Link to comment
Share on other sites

Opowiem historię jak uratowałam pewnego psa przed samochodem:-o. Więc idę sobie poboczem i nagle widzę psa , który bawi się na drodze . Zaczęłam go wołać żeby zszedł z ulicy ale on nie słuchał. Nagle nadjechał samochód , nie wiedziałam co zrobić:placz: bo nie chciał się zatrzymać przed tym psem, aż postanowiłam że ja go zatrzymam.:crazyeye:wybiegłam szybko na drogę a on nagle za hamował. :-oWtedy wyszedł z samochodu jakiś młody chłopak i prawił mi morały jaka to jestem nieodpowiedzialna , ale wtedy się wtrąciłam i powiedziałam, że ratowałam tamtego psa! Cały zbladł. Gadał przez komórkę w samochodzie i tłumaczył mi się potem , że on go nie widział! ale miałam ochotę mu przywalić:mad:!no ale dobra podaruje mu . Zabrałam psa do domu a na drugi dzień zawiozłyśmy go z mamą do schroniska i wszystko dobrze się skończyło!:wink:

Edited by Puśka
Link to comment
Share on other sites

Chyba nie ma psa na świecie , który by nie kochał swego właściciela. Mnie razi to , że wiele jest właścicieli którzy nie kochają swego psa. :crazyeye:Nienawidzę takich ludzi :angryy:Jak można nie kochać swego psa , który kocha za nic! Skoro już na świecie jest przepełnienie takich ludzi to chociaż my tacy nie bądźmy i zwracajmy na to uwagę.;)Pies naprawdę kocha i to bezinteresownie w przeciwieństwie do człowieka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...