Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted

Jej historia jest długa. Tak w skrócie: była dwa razy w innym schronisku. Została adoptowana, potem oddana spowrotem, jeszcze raz wzięta przez tą samą osobę, a później oddana przez nią do azylu.
Sunia początkowo była bardzo agresywna w stosunku do psów. Tą agresję jednak udało się opanować. Teraz może nawet przejść obok drugiego psa nie okazując agresji. Jednak nadal trzeba uważać.
W stosunku do ludzi jest wspaniała! Potrafi dawać łapę. Jest bardzo uważna. Lubi się pieszczochać :) i tarzać w trawce na spacerkach.
Kiedy ktoś jej da kolejną szanse? kto jej pomoze w normalnym zyciu w prawdziwej rodzinie?





  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Posted

asik trzeba troche wyjasnic bo to wyglada tak jakby Dianka cos Ci zrobila..
Diana na samym pocztaku swojego pobytu u nas (nie wiedzielismy jeszcze nic o jej charaktterze) przechodzac obok małej, starutkiej, slepej sunieczki
złapała ją zebami. dziewczynka pojechała na zszycie bo to wystarczylo zeby jej rozciac delikatna skórkę

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...