Jump to content
Dogomania

Pomozmy niewidomym psiakom z Mielca!!!!


Sabina02

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki,
mamy na transport pieska czarnego z b.26 z Mielca do Niepolomic, taki mail byl w skrzynce schroniska :multi:
[QUOTE]Pojechałam dzisiaj do schroniska i wpłaciłam kierownikowi 100zł na badania dla niewidomego z boksu 27 mam nadzieje że to trafi dla niego pozdrawiam i życzę pomyślnych wyników[/QUOTE]
Wiec te pieniazki, ktore sa na AFN sa do dyspozycji Beatki na badania, leczenie, itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Cioteczki,
mamy na transport pieska czarnego z b.26 z Mielca do Niepolomic, taki mail byl w skrzynce schroniska :multi:

Wiec te pieniazki, ktore sa na AFN sa do dyspozycji Beatki na badania, leczenie, itp.[/quote]
Ulka ale za 100 z to chyba kierownik nie przyjedzie wiem że ostatnio ksztowalo to 150 Jak możesz to sie dowiedz bo zeby bylo wszystko okej doplacimy te 50 .

Link to comment
Share on other sites

[B]Informacja od p.kierownika :[/B]
[B][QUOTE]
[B]Temat: [/B]Re: Pijaczka - transport]
[B]Od: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[B]Data: [/B]Cz Października 11 2007, 9:30 am
[B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[SIZE=3][COLOR=red][B]Ta Pani się dołoży. Tylko ja nic nie wiem że w Niepołomicach czekają na dostawę.[/B][/COLOR][/SIZE] I co ze szczeniakiem który również miał jechać.
[/QUOTE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Beatko, a nie potrzebujesz szczeniaka/kow do hoteliku? Tak pytam, bo moze by p.kierownik jakiegos wzial przy okazji ;)[/quote]
Agusiu tak mi bardzo żal tych malych stworzeń,Irenka wlozyla je na krakowskie zwierzaki ale niestety nie ma kto placic za szczeniaczki w hoteliku .napewno Bożenka wziela by mniej za szczeniaka ale niestety nie stać nas na to.
Agusiu czy potwierdzilaś kierownikowi ,ze bedziemy czekac na zwierzaki w niepolomicach i zapytaj o ktorej moze przyjechać bo ja nie dam rady wcześnie jak kolo 14 bo nie mam samochodu ale wrazie czego Bozenka je odbierze.
Mam rozumiec że pani od kotka sie doloży czyli transport jest zaplacony ?

Link to comment
Share on other sites

Beatko,
znajac p.kierownika pewnie raniutko o 7-8 wyjedzie ze schroniska.
Dowiem sie jeszcze i dam znac. Transport jest zaplacony, bo Pani od koteczki sie dolozy.

Szkoda, ze nie ma chetnych domkow dla szczeniakow mieleckich :shake:
Moze nam sie uda znalezc domki na miejscu.

Sabinko, dziekujemy z gory za wplate :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Beatko,

Szkoda, ze nie ma chetnych domkow dla szczeniakow mieleckich :shake:
Moze nam sie uda znalezc domki na miejscu.

No i zastanawialam sie czy nie wziąśc jakiegos malego szczeniaczka bo Bozenka mi powiedziala ,że nie wezmie więcej niż 10 zl.Nawet zadzwonilam do Irenki żeby mi doradzila ktorego wziąśc ,a za niedlugo okazalo sie że za naprawe aparatu fotograficznego ktorym robie zdjecia psiakow do gazet mam zaplacic nie 70 lecz 400 zł.
Z prosba o zalatwienie na alegro taniszej częsci do niego zadzwonilam do Irenki i powiedzialam jej że dopoki nie wiem czy uda się coś zalatwić nie moge wziąśc szczeniaczka bo mi kasy braknie . Irenka wiecie co zrobila : zalatwila z Bożenka że moze przyjechac 5 szczeniakow i za hotel nie policzy nic tylko musimy zabespieczyc pokarm .No i musza być szczeniaki zaszczepione bo jak nie będą trzeba tę kase uzbierac .Ulka od razu powiedziala że jak nie są zaszczepione przesyla 100 zl.na szczepienie , a ja jak się okaze ze znajdzie się tańsza część to tez dołoże .

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj w końcu dojechalam do Boryska ,tak jak mówila Aga jest malym przytulaśnym i uroczym stworzonkiem ,a wygląda jak jezyk z tymi wielkimi kudlami. Ja mysle ,że on calkiem nie jest slepy bo jak sie go wola to bezbednie biegnie do czlowieka ale wszystko sie okaże we wtorek.Malemu zrobilam zdjecia ale w domu mam problem z komputerm bo jest juz przepelniony zdjeciami a ja nie mam czasu przegrać i porostu odmawia posluszenstwa .
Jak tylko pradze sobie z tym problemem natychmiast prześle do Agi z prosba o wkleienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Poprosze o nowe namiary do ogloszen Boryska...[/quote]
Prosze podac nr,tel.do mnie 504-470-635 lub do hoteliku 012/281-21-62
Zdjecia z wizyty w sobot u Boryska przesylam do Ulki.Wczoraj niestety ne zrobilam bo maż odebral Boryska z Niepolomic ,potem wet i wrocilismy do niepolomic o 20 gdzie bylo juz ciemniutko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...