Jump to content
Dogomania

Ceny karm suchych


knypasek

Recommended Posts

Swojego czasu zrobiłam sobie małe zestawienie w excelu uwzględniające wiele rodzajów karm dla dorosłych psów, z przeciętną aktywnością i bez alergii. Jest to wygodne, bo mozna je sortować wg. ceny za kilogram lub alfabetycznie.
Uwzględniłam tam bardzo tanie, ekonomiczne karmy (przydają się przy szukaniu jedzenia dla schroniskowych psiaków), ale nie polecam karmić nimi waszych pupili.
W zestawieniu wielu karm brakuje, ale myślę, że każdy uzupełni je sobie tym, co go interesuje. Ja też co jakiś czas (miesiąc?) będe wrzucać jeszcze rozszerzoną wersję.
Mam nadzieję, że się przyda. Jeśli nie... usuńcie wątek
W pliku nie ma załączników do sklepu, w którym można kupić karmę. Najlepiej będzie wkleić jej nazwę w wyszukiwarkę. Podane ceny są najniższymi z porównywarki skąpiec lub ceneo (nieuwzględniając czasowych promocji).
Czy ktoś też ma podobną listę dla innych psiaków? szczeniaków, alergików, sportowców?

Będę informować o aktualizacjach załącznika, wtedy należy pobrać go znowu. Jeżeli ktoś chce, abym dopisała jakieś karmy nich poda nazwy. Informuję jednak, że wypisuję jedynie najbardziej standardowy rodzaj: psy średnie (lub wszystkich wielkości), dorosłe, bez alergii, o przeciętnej aktywności fizycznej, pod kątem swojego psa oraz psów schroniskowych (light raczej średnio im się przyda)

Edited by knypasek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='knypasek']Swojego czasu zrobiłam sobie małe zestawienie w excelu uwzględniające wiele rodzajów karm dla dorosłych psów, z przeciętną aktywnością i bez alergii. Jest to wygodne, bo mozna je sortować wg. ceny za kilogram lub alfabetycznie.
Uwzględniłam tam bardzo tanie, ekonomiczne karmy (przydają się przy szukaniu jedzenia dla schroniskowych psiaków), ale nie polecam karmić nimi waszych pupili.
W zestawieniu wielu karm brakuje, ale myślę, że każdy uzupełni je sobie tym, co go interesuje. Ja też co jakiś czas (miesiąc?) będe wrzucać zaktualizowaną wersję.
Mam nadzieję, że się przyda. Jeśli nie... usuńcie wątek
W pliku nie ma załączników do sklepu, w którym można kupić karmę. Najlepiej będzie wkleić jej nazwę w wyszukiwarkę. Ceny uwzględnione są najniższe z porównywarki skąpiec lub ceneo (nieuwzględniające promocji).
Czy ktoś też ma podobną listę dla innych psiaków? szczeniaków, alergików, sportowców?[/QUOTE]

Dzięki. Bardzo pomocne!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...