Jump to content
Dogomania

Szarpaki polarowe - wytrzymałe !


szarpaki

Recommended Posts


Witam icon_smile.gif,
Mam do zaoferowania szarpaki polarowe. Są one bezpieczne dla psa,są wytrzymałe robione na zamówienie lub gotowe do kupna od zaraz. Przy zamówieniach indywidualnych występuje możliwość wzmocnienia szarpaka,poprzez ciaśniejszy splot,aby jeszcze bardziej go wzmocnić przed silnymi szczękami niektórych ras psów. Specjalnie dla wszystkich hodowli mamy rabat - 10% przy zakupie co najmniej 4 szarpaków,albo tych do kupienia od zaraz , jak i tych na indywidualne zamówienie klienta (szarpaczki specjalne - dla szczeniąt nadają się idealne na wyprawkę dla nich icon_smile.gif). Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://polarowe-szarpaki.weebly.com. Wszystkie wątpliwości, pytania ( jak i zamówienia) itp. proszę kierować na podanego na stonie maila w zakładce MORE na podstronie kontakt. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z ofertą icon_smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Nowości na stronie! Tym razem 2 nowe modele szarpaków w zakładce gotowe szarpaki :) + mamy mały rabat. Od dziś dla wszystkich kupujących mamy rabat -20% na dowolnego szarpaka z zakładki gotowe szarpaki jak i te wykonywane na zamówienie. Zapraszam !

Link to comment
Share on other sites

W ofercie pojawiły się także startówki z polaru. Są to smycze do agility i nie tylko ( smycz, szarpak i obroża w jednym). Wykonuję startówki grube,średnie i chude (w zależności od psa), a także jest mozliwość wybrania kolorów do smyczy ( max 4 ).Startówka jest wykonana z polaru, który jest miły i miękki w dotyku w kolorach : czarny i pastelowy żółty. Rączka ma obwód 8cm i jest zakończona 2 kokardkami. Część "szarpakowa" ma obwód 9-10cm i długość 28cm. Obróżka zaciskowa ma obwód 8cm. Łączna długośc startówki to 56-57 cm ( w zależności od wielkości psa ). Zaletą startówki z polaru jest także to,że można ją rozciągnąć w przypadku,gdyby była za krótka. Cena tej startówki wynosi 28 zł + koszt przesyłki.
[IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/3iry.jpg/"][img width=600 height=800]http://img839.imageshack.us/img839/5965/3iry.jpg[/img][/URL][/IMG]
[IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/uclb.jpg/"][img width=600 height=450]http://img194.imageshack.us/img194/976/uclb.jpg[/img][/URL][/IMG]
PS: startówka jest w tych kolorach, ponieważ ich miałam najwięcej, ale występuje możliwość wykonania startówek we wszystkich kolorach przedstawionych w zakładce kolory na stronie [URL="http://polarowe-szarpaki.weebly.com/"]http://polarowe-szarpaki.weebly.com[/URL].

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...