Jump to content
Dogomania

Piękna Koka pojechała do domu ...


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poniewaz dodamy obowiązkową formułke o niewydawaniu psa na łancuch ani do kojca, a takze o podpisaniu umowy adopcyjnej, chyba trzeba troche zmodyfikowac poczatek.. Ja sądzisz Iwonko ? Nie piszemy w imieniu włascicieli tylko we własnym ?

Link to comment
Share on other sites

Tak, Belu, masz rację, uprzedziłam właścicielkę również o konieczności przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej...
Nie mam kompletnie doświadczenia w takich sprawach. Myślałam, że podamy nr do właścicielki, przez jakiś czas nie kontaktowała się ze mną, wysłałam jej maila. Jak to wszystko przeprowadzić, żeby było najlepiej...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie właścicielka mi napisała, ze jutro ma spotkanie z kimś, kto ma obejrzeć Kokę :shake:...
Napisałam jej bardzo dokładnie, o co ma pytać, wysłałam linka do "ABC adopcji", wzór umów, masę, przestróg, uwag, napisałam o rozmnażaczach, psach na łańcuchach itp ...

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się denerwuję, ale niewiele mogę zrobić... Koka ma właścicieli przecież. Mam nadzieję, że będzie dobrze, oni Kokę kochają, dałam pani Marcie linki do działów o adopcji, mnóstwo rad, przestróg... Pisałam o rozmnażaczach, pseudohodowlach, o co pytać, na co zwracać uwagę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Strasznie się denerwuję, ale niewiele mogę zrobić... Koka ma właścicieli przecież. Mam nadzieję, że będzie dobrze, oni Kokę kochają, dałam pani Marcie linki do działów o adopcji, mnóstwo rad, przestróg... Pisałam o rozmnażaczach, pseudohodowlach, o co pytać, na co zwracać uwagę....[/QUOTE]

Iwonko, ale jak coś będzie nie tak to jej nie oddadzą prawda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...