Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rzeczywiście, nie ma palisady i kładki, mam nadzieję, że dobrych określeń używam, zresztą może i tak się wybierzemy na kurs, na razie chcę się zorientować jakie są możliwości, bawimy się już prawie rok, pies potrafi pokonywać tory przeszkód, pewnie nie jakieś bardzo skomplikowane, ale radzi sobie nieźle z hopkami, kołem, huśtawką, tunelami, stołem, nad slalomem musimy jeszcze popracować

Link to comment
Share on other sites

Kto jest chętny do wzięcia udziału w pokazie w weekend 24-25 października, na Starym Rynku na rzecz kundelków, współorganizatorem jest schronisko. Pokaz byłby na kilku obniżonych hopkach, slalomie, tunelach. Nic trudnego. Ochotnicy proszeni o zdeklarowanie udziału.
Może kursanci zaginieni z ostatniego kursu sie uaktywnią.
szczegóły poznamy w niedzielę - który dzień, jaka godzina itd

Link to comment
Share on other sites

Ja Ja Ja :loveu::loveu::loveu: Ja chce na pokaz :loveu: A tak na powaznie to bardzo bym chciala ;) Tylko musze slalom pocwiczy bo ulubiona przeszkoda Mii cos nam ostatnio nie wychodzi :shake: A jeszcze ja glupia na ostatnim treningu na nia nakrzyczalam za to za z niego wypada i omija tyczki i teraz to wogole nie chce slalomowac :shake: :-( :placz: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Kto jest chętny do wzięcia udziału w pokazie w weekend 24-25 października, na Starym Rynku na rzecz kundelków, współorganizatorem jest schronisko. Pokaz byłby na kilku obniżonych hopkach, slalomie, tunelach. Nic trudnego. Ochotnicy proszeni o zdeklarowanie udziału.
Może kursanci zaginieni z ostatniego kursu sie uaktywnią.
szczegóły poznamy w niedzielę - który dzień, jaka godzina itd[/quote]

My!!! :D:D:D

Myślę, że najlepszą reklamą był by Freak bo jeszcze półtora roku temu sam siedział w tym schronisku i ile dało się z psem zrobić przez ten czas. (Zresztą Fuks też nie gorszy bo z adopcji, tylko do schroniska go zawieść nie zdążyli :P)

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, jutro nie mogę biegać, daj znać, że dostarła do ciebie wiadomość, bo będe się martwić że niepotrzebnie szłaś na plac


W sobotę zapraszam na 12-tą
Freak, Mia, Yorkuś, Blondyn ewentualnie Candy

reszta na 13-tą.

Poniewaz jest to wyjątkowy weekend prosze o potwierdzenie, że będziecie, bo jesli nie to sobie inaczej zaplanuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...