Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Regularne spotkania grupy początkującej wznowimy od września. Zagladajcie na [URL="http://www.agility.bydgoszcz.pl"]www.agility.bydgoszcz.pl[/URL]

Dziś będe na placyku miedzy 15:30 a 16:30 na krótkim treningu a jutro wyjeżdżam na EO do Holandii
W przyszłym tygodniu jestem od wtorku do czwartku, w piatek wyjeżdżam do Legnicy.
W kolejnym tygodniu będzie jeszcze gorzej bo wyjeżdzam do Sopotu juz w środę, a potem mam 2 tyg urlopu, więc generalne z treningami krucho.

Ale od września biorę się za was!

Link to comment
Share on other sites

Jednym słowem dobrze, że zorganizowałam Mufozie 2 hopki to przynajmniej nie zapomni jak się skacze ;) Magda w takim razie ja Cię w przyszłym tygodniu będę telefonicznie atakować bo chciałabym jednak choć jeszcze raz w wakacje z psychiczną pobiegać - może się uda Cię naciągnąć ;) (nie ukrywam, że pies się bez sensownego zmęczenia trochę upierdliwy zrobił :evil_lol: -dobrze, że w sierpniu jedziemy na obóz dla psów ,,morderców" to jakoś do tego września dotrwamy ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Magda i Saga']Gratuluje poinformowania :-), bo tego to nawet ja jeszcze nie wiem, niemniej chciałabym[/quote]

Magdo, miło będzie Ciebie gościć we Wrocławiu, jak również chciałem przypomnieć, że propozycja złożona przeze mnie w Legnicy jest nadal aktualna, można będzie nie tylko zobaczyć małą czarną pyrę ale i z nią pomieszkać.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich po wakacyjnej przerwie!

Przypominam, że 6-go o 12 tej jest zebranie dla chętnych na kurs agility, będą zapisy, informacje i przyjmowanie wpłat. Warunek przeprowadzenia kursu kursu - minimum 5 osób

Zapraszam tez grupę pokursowa - początkujacą na spotkanie tego dnia, na 13:15, pogadamy a potem pobiegamy, więc zabierzcie psy i sakiewki, bo tez będę przyjmowała wpłaty - wyjatkowo, potem juz do kasy oddziału.

Z sekcja spotkamy się prawdopodobnie w sobote wieczorem, jeszcze to potwierdzę - tez ustalimy stałe godziny spotkanui na okres jesienno - zimowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...