Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uwaga grupo początkująca!
Zapraszam was na bieganie na 9:30 w niedzielę.

[B][SIZE=4]O godz. 11-tej zaczynamy sesję zdjęciową dla naszego sponsora.[/SIZE][/B] Bardzo proszę, zeby wszyscy przyszli, ubierzcie stroje od sponsora kto ma. Prosze potraktujcie to priorytetowo i raczej wykręćcie sie od innych zajęć. Mam nadzieje, że grupa początkujca zechce też wziąść udział w sesji.

Podsekcja rekreacyjna sznaucerkowa mile widziana takowoż :-)

Kto żyw - na foty!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:multi: huurra ale fajnie! Ja musiałam trasy spacerowe zmienić bo Mufoza mnie ciągle na plac treningowy chciała prowadzić :)
[SIZE=1]Matko! jak nam też będą oficjalne zdjęcia robić to trzeba psa wykąpać i wałki na włosy nakręcić :lol: a nie pomyłka - zapomniałam, że bernom się włosy prostuje przed pokazami ;):lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ło matko, a ja taka nieuczesana ;)
Rozumiem, ze pogodę gwarantuje sponsor? ;)

Sekcja rekreacyjna melduje gotowość do obszczekania sekcji poczatkującej :evil_lol: Tylko nie wiem o której mamy się stawić, żeby nie przeszkadzać za mocno, ale zeby na jakis torek sie załapać.:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki, Cudaczek ukończył oba openy:crazyeye:, jeden bieg na czysto:cool3:. Gdyby tak wszystkie na czysto to boje się myślec co by było, bo prędkości rozwijała całkiem całkiem :-)

A teraz do rzeczy:
początkujący na 11, sekcja na 12 w sobotę. mam nadzieję, że dziś pada po raz ostatni, bo szczerze mam tego dosc

Link to comment
Share on other sites

Wyjeżdżamy na obóz, wracamy nie wiem kiedy, prawdopodobnie w sobotę lub niedzielę. w kolejny weekend wypadamy na EO.
Jeżeli ktoś chce pobiegać, to łapcie mnie w tygodniu.

Przebudowujemy stronę. Chciałabym, aby pojawiały się na niej relacje i wrażenia z imprez, aktualne sukcesy i wyniki. Każdy będzie miał swoje miejsce, zeby napisać o sobie i swoim psie, nie tylko notatkę raz na zawsze, ale bieżąca historię, zdjęcia , filmiki, artykuliki. Słowem, mozecie się realizowac artystycznie :-)

W zakładce kursy będą nie tylko informacje o rozpoczęciu i cenie, ale także o przebiegu kursu, chętnie ilustrowane zdjęciami.

Może uda się założyć forum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...