Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

No to my sobie raczej pod te namioty pojedziemy i będą wakacje z prawdziwego zdażenia (z biwaczkiem:razz:) tylko szukamy jeszcze opiekuna dla Marty i transportu dla dwóch osób z psami i bagażami (oczywiście dołożymy się do kosztów przejazdu:cool3:). Przygarnie nas ktoś do autka?:razz:

____________

Jednak nie wiem czy pojadę, bo tata mnie nie chce puścić. W końcu co innego jak mieszka się w domku, a co innego jak w namiocie, a co się stanie jak przez tydzień będą ulewy? Najpierw spróbuję się dowiedzieć które jesteśmy na liście rezerwowej, bo jak na początku (chyba tylko my takiego maila dostałyśmy) to może jeszcze te dwa miejsca się zwolnią i normalnie pojedziemy, a jak nie, to nie wiem co z tego będzie:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Pogoda paskudna ale mam nadzieję, że trening dzisiaj będzie. Ja i Marta + kundle w każdym razie będziemy:cool3:

...no i byliśmy (tylko my) ale coś nam chyba umknęło, bo na kartce jest napisane, że dzisiaj trening :( Pomokłyśmy pół godzinki i do domku, ale przynajmniej psy miały spacer. A jutro też trening odwołany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Sekcja to sportowcy, tacy jak ty Edytko :-)
W niedziele biega sekcja, rekreacja w kolejna sobotę, czyli 26-go[/quote]
No właśnie :)
Rekreacja to na przykład takie małe uparte osiołki, jak mój Gimli, który się zamiast biegać po torze lata za innymi psami i nawet jak od nich oberwie, to go to nie odstrasza :lol: Ostatnio Struś był dla niego tak wielkim wyzwaniem, że w udało się mu Strusia wkurzyć i usłyszeć wrrrrr... :razz:

Link to comment
Share on other sites

Piątek, sobota i niedziela. Idziemy na całość. Będzie nowa, bardziej indywidualna formuła zajęć, przynajmniej spróbuje ja wprowadzić :-). W piątek o 17-tej, sobota i niedziela normalnie 14-ta. Nie nastawiaj sie na zajęcia rekreacyjne w sobotę, bo to godzina dla sznaucerków i pozostałych rekreantów, a ty sie zapowiadasz na sportowca ;-)

Link to comment
Share on other sites

ale to po starciu z Timonem czy coś innego?? Bo szczerze nie widziałam za co się złapali... kurujcie się ładnie ;*
Ja na pokaz chętna z psami w ilości sztuk dwie.
Z wyjazdu nici bo trzeba sie uczyć to chociaż jakieś atrakcje będą ;)
w porannym pakowaniu służę pomocą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']ale to po starciu z Timonem czy coś innego?? Bo szczerze nie widziałam za co się złapali... kurujcie się ładnie ;*
Ja na pokaz chętna z psami w ilości sztuk dwie.
Z wyjazdu nici bo trzeba sie uczyć to chociaż jakieś atrakcje będą ;)
w porannym pakowaniu służę pomocą ;)[/quote]
Na pewno Tymek złapał Regisa za przednią łapę, bo idealnie wbił mu kieł. W pierwszej chwili wyglądalo to tylko na draśnięcie,ale jednak jest głęboka ranka. No nic to, do Łodzi się zagoi. Chyba... Mam nauczkę, żeby trzymać go na placu na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Pokaz o 12-tej na ringu głównym
Gosię i dwie Marty chętnie poprosiłabym na placyk na 8:30 w celu zapakowania przeszkód do taxówki bagażowej.
Będziecie mogły pojechać część taksówka część ze mna, a moze z Marta?
Wejście na wystawę za darmo dla biorących udział w pokazie na hasło pokaz agility.
Dziewczyny dajcie znać, czy będziecie rano, bo jak mi przyjdzie samej te przeskody pakować to chyba nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Pokaz o 12-tej na ringu głównym
Gosię i dwie Marty chętnie poprosiłabym na placyk na 8:30 w celu zapakowania przeszkód do taxówki bagażowej.
Będziecie mogły pojechać część taksówka część ze mna, a moze z Marta?
Wejście na wystawę za darmo dla biorących udział w pokazie na hasło pokaz agility.
Dziewczyny dajcie znać, czy będziecie rano, bo jak mi przyjdzie samej te przeskody pakować to chyba nie dam rady.[/quote]

To my z Martą przyjdziemy pomóc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...