Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

[quote name='wendka']A ja zapraszam na [URL="http://s724.photobucket.com/albums/ww246/dzynks1/Oboz%20grygar%202008/"]Oboz grygar 2008 pictures by dzynks1 - Photobucket[/URL]
Są to fotki, ktore dostalam od Ani od Parysa robione przez jej męża na obozie :lol: Jeszcze sie laduja:cool3:[/quote]
Dzięki. Mam zdjęcia z Grygarem, który mnie poszturchuje. Super. Będę miała czym go szantażowac na pucharze ras:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szukam chętnych do pomocy przy zawodach. Moze ktoś z kursantów, miłosników, cichych kibiców bydgoskich chciałby podziałać to prosze o pw. praca jest społeczna, to znaczy nie płacimy :-) za to zalezy nam na solidnych, zdecydowanych poświęcic dzień a może dwa na zawody agility. Potrzebni smyczowi, obsługa toru, do sekretariatu, do opieki nad kawą i herbatą, spiker, stoperowy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam

Link to comment
Share on other sites

[I]"Szukam chętnych do pomocy przy zawodach"[/I]

my chętnie pomożemy (opieka nad kawuńcią i herbatką, albo coś innego z możliwością pstrykania fotek;) tylko, jeśli chodzi o te zawody 17 maja, to zależy o której się zaczynają (pewnie ok 10-11:00 będziemy się wystawiać)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis']Sekcja jutro o 18.30. Nie mam telefonu do Małgorzaty, więc jeśli ktoś ma, to proszę dać jej znać.[/quote]

Kurcze szkoda, że tak późno cały dzień mam wolny ale o 19 wolałabym jednak być w kościele w końcu święta... Nie obiecuję, że będę, ale dam znać Marcie może ona się skusi i dzięki za info ktokolwiek dzwonił bo mama nie zapamiętała:lol: A na przyszłość mój tel. 787 269 118 ;)

----

Mnie prawie na pewno nie będzie, ale dzwoniłam do Marty i mówiła, że przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca'][I]"Szukam chętnych do pomocy przy zawodach"[/I]

my chętnie pomożemy (opieka nad kawuńcią i herbatką, albo coś innego z możliwością pstrykania fotek;) tylko, jeśli chodzi o te zawody 17 maja, to zależy o której się zaczynają (pewnie ok 10-11:00 będziemy się wystawiać)[/quote]

Kurde ja chciałam sie zajać kawuńcia, jedzonkiem i ustawianiem przeszkód bo na stoperowego ani tego od błedów się nie nadaje bo zamiast mierzyć/pisać to sie lampie na biegi :oops: Jak się nie starałam to i tak zawsze coś mi się knociło.
O wpisywaniu w książeczki nie wspomne bo ktos mnie zbeształ za pismo ...(a uprzedzałam, że bazgrole!) a jak będą wklejane...to by było duzo lepiej ;D mogę wziąć gilotyne od taty z pracy dużo szybciej by sie cieło.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W niedziele po treningu myjemy torek, pakujemy, przygotowujemy do zawodów. Zapraszam tez wszystkich chętnych , którzy chcieliby pomóc przy obsłudze toru na zawodach. Chcemy zrobic odprawę sprzętu, podzielic obowiązki itd. prace porządkowe zaczną się koło 17-tej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']W niedziele po treningu myjemy torek, pakujemy, przygotowujemy do zawodów. Zapraszam tez wszystkich chętnych , którzy chcieliby pomóc przy obsłudze toru na zawodach. Chcemy zrobic odprawę sprzętu, podzielic obowiązki itd. prace porządkowe zaczną się koło 17-tej[/quote]

Jakieś sprzęty z domu zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Do mycia nie, bo ja przywiozę machinę piekielną plującą wodą pod cisnieniem.
Jeśli macie zbędne w domu worki z tkaniny np na tyczki, na podpórki od hopków, na inne rózna drobiazgi.

Może faktycznie gąbka i miska się przydadza do umycia numerków.
Szmate od rekawa wyszrubrowałam :-) a następnie wrzuciłam do pralki. Teraz jest naprawiana i ma wszywane kieszenie na piasek.

Przyniose kółka do kluczy, żeby naprawić numerki.

Jak macie stare ręczniki, to moze się przydadzą.

Miarka , zeby wysokości hopek pozaznaczać i wysokośc koła i palisady .

Pomyślcie co jeszcze trzeba-mozna zrobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia&Fuks']Nic się nie zmieniło? Dzisiaj na Zawiszy o 17? Obejrzałam pogodę, od jutra burze i ulewy, oby się nie sprawdziło :shake:

Mogę już dzisiaj przytaszczyć klatkę? Będzie gdzie ją zostawić?[/quote]
Te burze i deszcze to niby gdzie? W Krakowie czy w Suwałkach? Bo w Bydgoszczy ani kropli, sprawdzałam na onecie. Nie siej, młodzieży, paniki:mad:

Link to comment
Share on other sites

Klatkę będzie mozna zostawic dziś na Zawiszy w pokoju pod zegarem, ale na własna odpowiedzialność i ryzyko. Teoretycznie będziemy tam do wieczora a raniutko przyjdziemy, w nocy jest zamknięte więc ja chyba zaryzykuję.

Czy Marta będzie mogła w sobote pełnic role smyczowego, bo mi smyczowy z sobotę wymiekł i jest wakat. Na niedziele mam smyczowego.

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie nastraszyli:lol: Nie zapomnę spakować kremu do opalania i okularów przeciwsłonecznych:cool1:

Mogę przekazać Marcie ale niesądzę żeby mogła nosić smycze cały dzień... teraz ma trochę inne obowiązki, sama się pewnie pochwali dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...