Jump to content
Dogomania

A może by tak jakiś zjazd? Spanieli i spanielowatych?


Recommended Posts

Co sądzicie o zorganizowaniu zlotu spanieli i "prawie spanieli"? Może by tak zwykli właściciele oraz hodowcy, od których się ciekawych rzeczy dowiedzieć można?
Termin - planowałabym wakacje, sierpień lub końcówka lipca.
Spanielomaniacy, co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Agata, ja jestem jak najbardziej za. :loveu:
Oby tylko chętni się znaleźli. :cool3:
Możemy się też dołączyc do zlotu dogomaniaków, który odbędzie się w sierpniu (link w moim podpisie) i wynajac cały domek dla spanielomaniaków. Ja się wybieram na ten zlot i zapraszam wszystkich, na pewno będzie fajnie, to już piąty taki zlot, w naprawdę uroczym miejscu. :loveu:
Jest już jeden domek cały przeznaczony dla buldożków francuskich, to i spanielowy może byc. :razz:
Piszta, co Wy na to? :cool3:
Czy byłby ktoś chętny i czy się dołaczamy do dogomaniaków czy kombinujemy swój zlot?

Link to comment
Share on other sites

A skąd jestes, jeśli można wiedziec?
Bo ja do Morska mam dosc daleko (mieszkam koło Rawicza, na granicy woj. dolnoślaskiego i wielkopolskiego), ale i tak jadę, pociągiem (jak większosc zresztą).
Zresztą kilka osób jedzie za Szczecina, dwie chyba z okolic Suwałk i nawet jedna osoba z Węgier, więc odległosc to nie problem. ;)
Tu masz mapkę, jak dojechac do Morska:
[URL]http://www.morsko.com.pl/mapa.php[/URL]

Czy jest jeszcze ktoś chętny na zlot spanielomaniaków albo zlot dogomaniaków? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli myślimy o tym samym Morsku (woj. śląskie, powiat zawierciański, gmina Włodowice) to mogę przyjechać, bo mam tam tylko 57 km. Ale się cieszę :)
Może by zajrzała cockermanka, bo z chęcią poznam tak miłą i kompetentną osobę uwielbiającą cockery tak jak ja (nie podlizuję się, proszę nie myśleć :D). Hodowla Royal Antidotum, prawda? Poznałam tą uroczą gromadkę po zdjęciu :) Chętnie poznam "na żywca" :P

Link to comment
Share on other sites

Spanielomaniacy mają zapisany kalendarz wystawami...a co za tym idzie wszelki wolny czas i fundusze już rozdysponowane...więc o żadnych zjazdach nie ma mowy...pozostaje nam wystawa w Bytomiu;)
[B] agata:)[/B] - dzięki za miłe słowa:oops:...ale chyba mnie przeceniasz...ja okropna zołza jestem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Spanielomaniacy mają zapisany kalendarz wystawami...a co za tym idzie wszelki wolny czas i fundusze już rozdysponowane...więc o żadnych zjazdach nie ma mowy...pozostaje nam wystawa w Bytomiu;)
[B] agata:)[/B] - dzięki za miłe słowa:oops:...ale chyba mnie przeceniasz...ja okropna zołza jestem:evil_lol:[/quote]
Cockermanka, tutaj na DoGoMani jesteś miła i kulturalna ;P Mam nadzieję że w Bytomiu się spotkamy :D Może jeszcze zdążę się zgłosić na jh, i wtedy bym była też jako w pewnym sensie wystawca :D
A będziecie w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

asia_pie- dobrze wiesz, że mamy "swoje" spanielowe forum, dogomania ostatnio miała problemy i takjakos wyszło. A spaniele działają jak należy i tam bywamy :cool3:
Agata- ja też zaglądam i czasem coś skorbnę. Więc już 4 :P Ale jak pisałam wyżej częściej jestem i piszę na spanielowym foo.

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem Estera. :loveu: I na spanielowym forum też był nawet temat o zjeździe, nawet miejsce już było wybrane i niestety jakoś umarł przez zapomnienie. :roll: A szkoda. :placz: Bo fajnie by było powakacjowac z ludźmi, którzy mają takiego samego :stupid: na punkcie spanielków. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...