Jump to content
Dogomania

Rolf - ideał psa, bernardyna, przyjaciela ... [']['][']


marymek

Recommended Posts

  • Replies 921
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malgooska']Piękny Rolfik :loveu::loveu: Coprawda jestem w Waszej galerii pierwszy raz ale już wiem że nie ostatni ;);) Ja także mam bernardyna i są to cudowne psiaki... Pozdrawiam[/quote]


Heej :loveu: Witamy witamy :loveu:
Ja obiecuję się jednak zmobilizować, i pocykać w miarę nowe fotki, także zapraszamy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']To weź aparat i foć :cool3: nie przejmuj się, że brudny, bierz przykład ze mnie :evil_lol:[/quote]

Hahahaha :lol: Przekonałaś mnie :evil_lol:
Postaram się na jutro jakieś fotki pocykaaać, także czekajcie cierpliwie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red]szukamy transportu dla benia [/COLOR][SIZE=6][COLOR=Red]czestochowa -włocławek [/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]plis o pomoc benio czeka a domek tez upomina sie o psa .....na juz ..............pomózcie nam ....kasy tez brak ...


zapraszamy na watek plis pomocy [/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104299&goto=newpost[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Mam pytanie, rolfik cały czas 90kg wazy? :evil_lol: nic a nic nie tyje ani nie chudnie? :hmmmm:[/quote]

Niee... :evil_lol: Po chorobie mu się strasznie schudło, mama się przeraziła że borzoj z niego będzie :shake: Rolfik wziął to sobie do serducha i tak przytył, że masakra. :lol: Musimy go zważyć, wet powiedział że już zamówił specjalnie dla rolfka wagę, bo do tej pory mieli taką mniejszą tylko :evil_lol: Ale fajny z niego klusek :loveu: Znaczy z rolfka tłuściutkiego, nie z weta :evil_lol:

A ... tytułu galerii nie będę na razie zmieniać, jak rolf dalej tak przepadzicie będzie jadł to w końcu zmienie na ... 100kg miłości :mdleje:

ANETTTA - no ja niestety nie pomogę :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorkaa']E nooo.... to nie FER! Ja chcę zdjęcia!![/quote]

A ja chcę gwiazdkę z nieba :evil_lol:
Kiedyś w końcu się zmobilizuję i wstawię fotki :loveu:
[SIZE=1]Mam na kompie zdjęcia małego rolfka, Kasia i Ewelina już widziały :loveu:

[/SIZE][quote] Cześć! Gdzie masz zdjęcia mojego miśka?:loveu:
[SIZE=1]Pamiętasz Buttonka? hahahaha:evil_lol:[/SIZE][/quote]Zdjęcia? Emmmm.. poczekaj. Mówiłaś coś? :evil_lol:

[SIZE=1]Pamiętam, hahahahaha :megagrin:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No kolejny, kolejny :loveu: Im więcej bernardynów, tym lepiej :evil_lol:
Z jakiej dzielnicy? :hmmmm:
Mieszkam sobie w małej miejscowości, obok Tychów. Generalnie w połowie trasy - Katowice-Bielsko B. ;) Do Katowic i do Bielska mam jakieś 25 minut drogi ;-)

Ale ze mnie gapa :oops: Zapomniałam powiedzieć, że dwa dni temu, 12 lutego rolfiś skończył 8 lat i 11 miesięcy. :pepsi:
Ale ten czas leci ...

Może jakieś fotki z tej okazji będą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...