Jump to content
Dogomania

Galeria mieszańca - Fiony xD


Dagusia1992

Recommended Posts

  • Replies 968
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flowerteen']Oojeju, tylko z tym panelem xD Ale gdzie w galerii Fionki? Ja przecież 50 stron tego wszystkiego w 5 minut nie przeczytam! xD Daj spokój :P[/quote]
a nikt Ci nie każe tego robić xD Ci wyjaśnie właśnie jestes w galrerii Fiony :evil_lol:
[quote name='Nerul']No wreszcie jestem- wogóle na rowerze niebyla xP Pojechalam do Cambel a potem bylam do późna w nocy na podwórku ;) Dzisiaj bede kolo popołudnia u was i chce new fotki bo inaczej zaatakuje BIG szczypiorem xD[/quote]
taa a ja sie bedę bronic BIG cebulą :evil_lol: fotek nie będzie ;] możesz atakować:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dagusia1992']a nikt Ci nie każe tego robić xD Ci wyjaśnie właśnie jestes w galrerii Fiony :evil_lol:

Aa serio? xD Bo wiesz, ja tu się mało orientuję gdzie co jest ;]
ALe ja Ci tego nie wysyłałam! Słowo honoru! NIe mam i tak komy, bo popsuta... :/ Eh... proszę uwierz mi! Jak mam to udowodnić? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote=flowerteen;6025637
Aa serio? xD Bo wiesz, ja tu się mało orientuję gdzie co jest ;]
ALe ja Ci tego nie wysyłałam! Słowo honoru! NIe mam i tak komy, bo popsuta... :/ Eh... proszę uwierz mi! Jak mam to udowodnić? :eviltong:[/quote]
To juz wiesz gdzie jesteś xP taa serio xP a i jakby co nie mam teraz nic na koncie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dagusia1992']To juz wiesz gdzie jesteś xP taa serio xP a i jakby co nie mam teraz nic na koncie :evil_lol:[/quote]

Eh... nikt mi zawsze nie wierzy no! ;p Nawet zapytać się nie można o co chodzi z tymi strzałkami! Mogłam się nie odzywać... :p
NIe mam komy... jak miałam zadzwonić?!
Okey, ja tu się nie chcę kłócić :eviltong: Ale słowo honoru - nie dzwoniłam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dagusia1992']a ja dzisiaj nie poszłam bo byłam na pobraniu krwi a później mi się nie chciało isć:D[/quote]

A Ty leniu! Żeby do szkoły nie chodzić?! xDD
Oo fu... nienawidzę pobierania krwi... :/
Obyś nie miała anemi!!! ;p Moja była 'przyjaciółka' ma chyba... :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...