Jump to content
Dogomania

Proszę o rade


patus1989

Recommended Posts

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Witam. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Potrzebuje pomocy . [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Tydzień temu przygarnęliśmy małą suczkę ok 4-miesięczną.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Sunia wysterylizowana.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jest bardzo wystraszona , Wręcz dzika.Boi się wszystkich i wszystkiego. Nie ma mowy o przejściu obok niej to od razu kończy sie ucieczką . Młoda chowa sie w każdy najciemniejszy kat nie chce nikogo widziec nie patrzy na nas. Poszłam za radą i podaje jej z reki smakołyki to podobno buduje więź ... i niestety jest tak , że sunia podchodzi cała sie trzęsąc praktycznie czołga sie do ręki porywa kawałek i znów chowa sie do kata. Wyjście na dwór jest istna męką ona nie idzie trzeba ją wlec za soba czyli nici z załatwienia sie na dworze . Wieczorem w ciszy siadam koło niej i siedze tak aby moja osoba kojarzyła jej sie ze spokojem i z przyjaznym dotykiem. Mało to działa , Nie mam już pomysłu . Wszyscy w kółko mówią. a przestańcie ona już taka zostanie dajcie spokój, ale ja nie chce jej tak zostawić to mała sunia która potrzebuje miłości i to przez ludzi jest teraz taka. szczenie w jej wieku powinno ganiać za piłką a nie chować sie w najciemniejszych katach .potrzebuje fachowej odpowiedzi . bardzo prosze o pomoc[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

suczka jest ze schroniska ?ja dziś 40 minut rozmawiałam z paniom z ośrodka tresury mój psiak jest z hodowli mieszkał w domku na przedmieściach w kuchni miały legowisko miał na pewno wspaniałe warunki ale pani stwierdziła że przez to wogle nie poznał świata i teraz boi się wszystkiego na spacerach i najlepsze było by szkolenie socjalizujące dla piesków ze schronisk są tańsze ale macie suczkę dopiero tydzień ważny jest czas i cierpliwość z tego co się dowiedziałam w sytuacji stresowej psa nie okazywać współczucia bo on tego nie rozumie ani nie nagradzać go w stanie lęku ale proponowała bym skontaktować się z kimś z twojej okolicy kto zajmuje się tresura

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...