Jump to content
Dogomania

pies w typie teriera walijskiego Laki-Bax wrócił do swojego właściela


gosiaczek1984

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest westor

[quote name='gosiaczek1984']osttanio przyszedł do mojej mamy o 1 w nocy poprzytulał się,umył ją he he i poszedł spać,[/QUOTE]

pewnie się bidakowi coś przykrego przyśniło i chciał się upewnić że wszstko w porządku :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,jestem u mamy,w rzeczywistosci Laki jest jeszcze ladniejszy,na pewno jego wlascicielem byl mezczyzna,wczoraj i dzisiaj jak zobaczyl mezczyzne wysokiego to,az piszczal,chcial podejsc to byl znajomy,jak mama go zabrala to byl taki zawiedziony,siedzial dzisiaj na oknie i jak zobaczyl faceta to odrzu zszedl ,siadl i patrzyl w drzwi,teskni,niestety na glowie ma ta blizne i liczne male blizny,bardzo boi sie glaskania po glowie,wrecz chowa glowe ze strachu,a tulow normalnie nadstawia do glaskania,jak chce wyjsc to skacze jak pileczka,jest naprawde super,powoli okazuje zaufanie mojej mamie,kladzie sie jej na kolanach,lize i najchetniej caly czas by jadl

Link to comment
Share on other sites

Jestem,jestem,to ja Lakus u mnie wszystko super,moje ciałko się zaokągla ,już jestem coraz przystojniejszy,chodzę z pańcią na spacerki,troche mam adhd na spacerze,ale próbuje chodzic wolniej,uwielbiam owoce np gruszki,kiwi,banany,zdarzyło mi się dwa razy nasiusiać,ale wiedziałem,że zrobiłem żle,ale obiecuje,że będę sie starał wiecej tak nie robić,śpie u pańci na kolankach,jestem straszny przytulak,panci jest dla mnie kochana,naprawdę jestem szczęśliwy ,że mnie przygarnęła,bo znowu pada śnieg i jest zimno,a ja tak długo wytrzymałem na takim zimnie,pozdrawiam wszystkich Lakuś[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2900/201303w.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...