Jump to content
Dogomania

pies po operacji kolana... jest ktos?


inna877

Recommended Posts

witam tydzien temu moj pies przeszedł rekonstrukcje kolana, guzowatosci, wypadajaca rzepka, przerosniety wykrzywiony piszczel.. dzis zerwala opatrunek zalozyli nowy ale cos jest nie tak pies wyje nie chce w tym chodzic widac ze sprawia mu to bol.. a moze przesadzam? tamtem po prostu byl luzny a ten nowy ciasny

nadal ma drgawki.. czesto w ciagu dnia... nie wiem z bolu czy jak.. wet nic nie mowil. ma nosic taki pseudo gips 2 tyg... sie naczytalam ze zly opatrunek moze wszystko pogorszyc... a jak dlugo mozna nosic szwy? bo dzis widzialam ze ma nierozpuszczalne..

i w ogole w ogole czy jest ktos kogo piesek mial podobne operacje i ma jakies wskazówki? boje sie zdjęcia tego opatrunku i tego co bedzie po.. druga lape tez ma trafiona i teraz ja tak bardzo obciaza bo nie staje na tamtej przez ten nowy opatrunek :( nie wiem czy tak szybko zdecyduje sie na zabieg na drugiej lapie... nie wiedzialam ze to wszystko bedzie az tak wyglądać.

Link to comment
Share on other sites

tak jak ktos wyzej wspomniał, najważniejsze obserwować palce czy nie puchną,
jeśli chodzi o szwy, to po tak poważnej operacji, pewnie jeszcze troche będzie musiał je mieć, ale to dziwne ze takich informacji lekarz nie wydał w zaleceniach? albo chociaż ustnie?

na Twoim miejscu dzwoniłabym do tego lekarza , przekazując informacje o stanie zdrowia psa, bo powikłania czasem są po zabiegach, nie zwlekałabym, albo jedz do kogos innego. ale na pewno nie czekaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...