Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
kasia nero 1

Nikifor,psi sportowiec szuka domu!!!

Recommended Posts

Nikifor - mix labradora i sharpeia jest psem o niezwykłym charakterze.
To pies, który idealnie odnajdzie się w sporcie , zarówno OBI, Dog Trekking, Agility, jak również w treningach obrony.

Po tym, co przeszedł, powinien być nieufny, wystraszony, skulony i w depresji. A on jest otwarty, chętny do pracy, garnie się do człowieka i chce, bardzo chce coś robić dla człowieka. Dlatego szukamy mu domu wyłącznie sportowego. Domu, który wie z czym wiąże się posiadanie psa aktywnego. Domu, który zapewni mu treningi... posłuszeństwa, może obrony?

Niki przez cały marzec będzie przechodził intensywny kurs posłuszeństwa oraz domowej ogłady. Nauczy się poruszać po mieście, chodzić grzecznie na smyczy, nie zwracać uwagi na psy i ludzi.W weekend sprawdzony został w kierunku obrony i poszło mu świetnie :smile:

Na dzień dzisiejszy Nikifor pięknie jeździ samochodem (za nami 80 kilometrowa przejażdżka bez żadnej niespodzianki), rewelacyjnie aportuje i ładnie czeka na miseczkę z jedzeniem. Siada, waruje, przybija piątkę:smile:

Niki to pies wyjątkowy i energiczny, dla wyjątkowego i energicznego Człowieka:smile:

kontakt w sprawie adopcji 792424962

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak taki piesek zachowuje się w relacjach z dziećmi? Pytam, gdyż chciałbym dowiedzieć się, czy może on zostać psem rodzinnym, czy raczej przyjacielem dla osoby samotnej, lubiącej aktywnie spędzać czas? Edited by bar_chmielewski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nikofor kocha dzieci i dorosłych,uwielbia zabawy i być z człowiekiem,potrafi dostosować się i do rodziny i do jednego właściciela,obecnie jest na dt ale jest duża szansa że zostanie na stałe,uczestniczy w dalszych szkoleniach i wszyscy jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jego szybkości w przyswajaniu i wykonywaniu poleceń,widac że sprawia mu to wielką radość :) mieszka w rodzinie z dziećmi ale ma swojego jednego przewodnika w którego wpatrzony jest niesamowicie.Jeśli jest pan zainteresowany adopcją psa do szkolenia to apraszamy na fb Fundacja Pomarszczone Szczęście lub kontakt tel.792424962 mamy jeszcze inne psy do adopcji np.Idar piękny owczarek ale potrzebuje mocnego przewodnika,jets jeszcze sunia w typie belga młodziutka która też może nadawać się na szkolenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja osobiście nie szukam psa (mam dwie kotki a razem z żoną pracujemy wraz z dojazdami po 9-10 godzin dziennie, więc pies odpada) ale moim Rodzicom niedawno zdechł po 12 latach ich ukochany pupil, z jednej strony wiem, że chcieliby pieska od małego, bo jednak to niesamowite wspomnienia przeżyć dorastanie takiego zwierzaka, z drugiej jednak strony ich poprzedni piesek został w wieku ok. 3 lat przygarnięty ze schroniska, zachowanie pieska było tragiczne, bał się każdego kijka czy laski, na podwyższony ton głosu reagował kuleniem się, nie potrafił się bawić piłką czy czymkolwiek, po prostu zniszczony psychicznie zwierzak przez poprzedniego, niestety nie zidentyfikowanego właściciela. Ogromną radością było, że mógł, po swoich przejściach spędzić 12 spokojnych lat, z tego około połowę na wsi, gdzie wyprowadzili się moi Rodzice, tam miał spokój, którego potrzebował. Przekażę im numer telefonu do Pani, za który bardzo dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...