Jump to content
Dogomania

York i Pinczer


Kincia

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonitwa']ja zauważyłam, ale myslałam że już to napisałam.. ale nie- wydawało mi się:) Więc ALee fajaajnnnyy bannerek![/quote]

Haha :D:D

Nie no jutro jade na urodziny a dziewczyny chciały sie spotkac :placz:
Tzn spotkaja sie be ze mnie :(
Ide chyba sie juz kąpac - czytac ksiazke-nastepnie bedzie rozmyslanie o Stefano nie bede mogla zasnaz az wkoncu spac hehe.
Dobranoc :*
Ale czaicie oni moze jeszcze przyjada do WIELUNIA :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']dzień Doberek :-P
U nas rano o 7 było ładnie, to się na łąkach wychasalyśmy z Megi, a teraz pogoda się psuje, a tu do weta jeszcze trzeba maszerować.. :hmmmm:[/quote]

Foteczki widziałam :loveu::loveu:
Na zastrzyk ?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maartucha']Ehh zeby ta pogoda sie poprawila :(
aa My tez musimy jechac, ale to juz w poniedzialek pojedziemy :D[/quote]

No wkoncu to jest lato WAKACJE a nie jesien :placz::placz::placz:
Zastrzyki o blee:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']No wkoncu to jest lato WAKACJE a nie jesien :placz::placz::placz:
Zastrzyki o blee:evil_lol::evil_lol:[/quote]

a Toffik jakoś specjalnie sie nie boi wizyt u lekarza:) Tylko panicznie sie kiedys przestraszył jak dostał kroplówkę, a tak to nie ma większego problemu. Teraz jedziemy na odrobaczenie i na kleszcze :) Więc minutka osiem i koniec wizyty :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maartucha']a Toffik jakoś specjalnie sie nie boi wizyt u lekarza:) Tylko panicznie sie kiedys przestraszył jak dostał kroplówkę, a tak to nie ma większego problemu. Teraz jedziemy na odrobaczenie i na kleszcze :) Więc minutka osiem i koniec wizyty :P[/quote]



Toffis jest juz duzy i dzielny :D:D

Link to comment
Share on other sites

Juz wróciłam z urodzin o 17 teraz byłam w sklepie :DDowiedziałam sie ze moj szczur jak byl z rodzicami na dzialce to go 3 h nie bylo bo sie zakochal i biega do Maji i to z jakas banda :O Jezu ze go nie pogryzly oni to mysla ;/Z dziewczynami dzis nie ide tylko w poniedziałek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...