Jump to content
Dogomania

MALTA 2xCACIB listopad 2013


ACTINA

Recommended Posts

Zastanawiam się nad wystawą w MALCIE, w listopadzie 2013 będzie 2x CACIB ale czekam na informacje bo może będzie coś jeszcze wcześniej.

Czy ktoś będzie chętny na taką wystawę?

Na tytuł Ch. Malty w przypadku gdy pies ma już inny europejski championat potrzeba jedynie 2xCAC i jeśli dobrze zrozumiałam może być w każdej klasie. W innym przypadku standardowo 4xCAC.
Analogicznie w przypadku młodzieżowego championatu.

Ceny to 30euro, za czwartego i następne psy po 18euro. Ale nie jestem pewna czy to dotyczy jednego CACIB czy obydwu.

[URL]http://www.maltakennelclub.org/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ACTINA']Zastanawiam się nad wystawą w MALCIE, w listopadzie 2013 będzie 2x CACIB ale czekam na informacje bo może będzie coś jeszcze wcześniej.

Czy ktoś będzie chętny na taką wystawę?

Na tytuł Ch. Malty w przypadku gdy pies ma już inny europejski championat potrzeba jedynie 2xCAC i jeśli dobrze zrozumiałam może być w każdej klasie. W innym przypadku standardowo 4xCAC.
Analogicznie w przypadku młodzieżowego championatu.

Ceny to 30euro, za czwartego i następne psy po 18euro. Ale nie jestem pewna czy to dotyczy jednego CACIB czy obydwu.

[URL]http://www.maltakennelclub.org/[/URL][/QUOTE]

[B]Champion Class[/B]
For dogs, who have obtained an MKC Champion certificate by CACs (obligatory) or dogs with a Champion title of another country. CAC is not awarded but CACIB can be awarded.to Champion dogs over 15 months


Wychodzi na to, że w klasie championów nie dostaje się CAC.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Mam już potwierdzenie. Muszę przyznać,że z MKC kontakt jest bardzo dobry szybko odpowiadają na pytania (tylko ja nie miałam czasu wcześniej napisać odpowiedzi) i są bardzo uprzejmi.

Do klasy championów muszą zgłaszać się wszystkie championy krajowe czyli Malty, tak więc w tej klasie nie przyznaje się CAC. Oczywiście jeśli pies jest Ch.innego kraju też może zgłosić się do tej klasy ale będzie walczył co najwyżej o CACIB (jeśli to wystawa międzynarodowa). Taki układ nie wymaga przyznawania Res.CAC. Oczywiście CACe są przyznawane po jednym na płeć (z pośród psów zgłoszony do klasy pośredniej i otwartej).

Edited by ACTINA
dopisek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...