Jump to content
Dogomania

Piękna czarna suczka szczeniak szuka domu !


TeresaG

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iljo']Wczoraj pisała do mnie dziewczyna zainteresowana Fridą, przekazałam numer, pod który ma dzwonić.
Czy tym razem coś z tego wyszło?[/QUOTE]

Nikt się jeszcze ze mną nie kontaktował.
Był tylko telefon od Pana z Raciborza z ofertą dla Fridy - w sezonie letnim na dworze - na podwórku, w zimie zabierany pies byłby do domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='iljo']Pani Tereso jak wygląda sytuacja Fridy? Nadal szuka domku? Nie wiem czy odnawiać ogłoszenia.
Jeśli nadal szuka to może przydałyby się jakieś nowe zdjęcia?
Pozdrawiam![/QUOTE]


Wczoraj psiak pojechał do swojego domu, super domu. Ludzie dobrzy, kochający zwierzęta, chętni do zapewnienia opieki i "rozrywki" młodemu psiakowi. Długo trwało, ale warto było poczekać:) Z mojej strony przepraszam wszystkich pomagających w adopcji za wszelkie wynikłe po drodze nieporozumienia i nerwy.
Bardzo dziękuję ILJO, która od początku oferowała się z wszelką możliwą pomocą i ma naprawdę wielkie serce do zwierząt, podobnie Perpe-tua, która robiła Fridzie zdjęcia. Bardzo Wam serdecznie dziękuję za poświęcony czas i pomoc :) Dzięki wszystkim Frida ma w końcu dom, w którym jest szczęśliwa na 100%!

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści!!!
Czekamy w takim razie na jakieś zdjęcia z nowego domku!
Bardzo, bardzo się cieszę. Warto było czekać, żeby usłyszeć w końcu takie wiadomości :)
Frida to wspaniała dziewczyna, po prostu nie dało się nie przejąć jej losem.
Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='iwstar58']Cieszę się z domku Fridy, niedługo to już miesiąc.
Szczęścia czarnulko już na zawsze..:lol:[/QUOTE]

To już 5 miesięcy odkąd Frida znalazła swój dom - została wrocławianką, a za chwilę być może zostanie SUPER PSEM DOLNEGO ŚLĄSKA !


zresztą sami zobaczcie:

[URL]http://wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/868,frida,71148,23338,id,t,zid,kid.html#galeria[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...