Jump to content
Dogomania

Kurs w Groomer & foto service Szczecin-kto ukończył


Diana21

Recommended Posts

Witam. Poszukuję osób które ukończyły kursy groomerskie w tej szkole. Czy ktoś posiada tytuł Master Groomer???? Jakie są wasze opinie na temat tych kursów???? Szukałam na internecie opinii na ten temat, niestety bezskutecznie.. Za wszelkie info będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Czekam na wypowiedzi osób które wiedzą coś na tan temat i mają coś do powiedzenia, i które przede wszystkim brały udział w tym kursie. A ty moja droga Cockermanka - twoje wypowiedzi są chyba zbędne, bo po co pisać o czymś jak się nie ma zielonego pojęcia o tym :razz:

Link to comment
Share on other sites

Każda szkoląca firma może sobie w tej dziedzinie wymyślać tytuły z kosmosu...które nic Ci nie dadzą. Pomijam już to, że cena tego kursu jest totalnie z kosmosu...
Jeśli chce się mieć tytuł mistrzowski w tym zawodzie, to zdaje się egzamin w Izbie Rzemieślniczej,a nie kupuje się papierka za 13 tys. złotych.

I jeszcze jedno ... czy na stronie tej szkolącej firmy jest galeria ? Czy możesz zobaczyć prace szkolących ?

Link to comment
Share on other sites

No tak cena jest bardzo wysoka. Dzwoniłam tam, rozmawiałam z panem który zaproponował mi na razie kurs 2 tyg. Po tych 2 tyg. mogę przedłużyć kurs o następne tygodnie ( jeżeli oczywiście będzie mi to szło) i wtedy cena jest adekwatna do tygodni. Podana mi się ten kurs, będą pracować tylko ze mną przez 12 tygodni. Zanim się zdecyduję, pojadę tam i się wszystkiego dowiem. Z kolei u p. Ewy Grabowskiej są nieciekawe opinie, a tam na początku chciałam iść. Jeszcze rozpatrywałam ofertę szkoły groomingu Perros. Jak mam robić to tylko dobry kurs, a nie u byle kogo, byle szybko, byle jak! No właśnie ńie ma żadnej galerii. Dzięki

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][I]Master Groomer???
Ale jazda. Sam bym tego nie wymyślił.
Tytułomania pleni sie zewsząd.
Prawda jest taka, że te wszystkie papierki można sobie powiesić w ....(gdzie kto chce).
Jedynym urzędowym dokumentem potwierdzającym umiejętności jest dyplom czeladnika lub mistrza otrzymany w Izbie Rzemieślniczej.
On jest honorowany w całej Europie ale groomerzy zagranicą mają go .....gdzieś.
W Izbie Rzemieślniczej niestety nie można nauczyc się Groomingu.
Natomiast co do tytułów jakie posiadają Polscy groomerzy i które może zdobyc każdy z was, pomijając te z IR, to sa tytuły Championa (np. EGA- największej w Europie organizacji groomerskiej)
Takich osób jest w kraju raptem 6.
Są 4 kategorie i we wszystkich można być championem.
W Polsce 1 osoba jest w 3 kategoriach, 2 w 2, 2 w 1 i jedna chyba w dwóch(ale tego dokładnie nie wiem).
Jeśli ktoś chce nauczyć sie podstaw groomingu to warto poszukac między osobami posiadającymi tytuł championa.
Przynajmniej wiadomo, że te osoby udowodniły swoje umiejetności, a nie tylko pisza że są NAJJJJJ.
W Polsce dodatkowo można zdobyc tytuł Groomera Roku i Zwycięzcy Polski- przyznawane są przez PSG od dwóch lat.
[/I][/COLOR][COLOR=#FF0000][I]A jeśli ktokolwiek w Polcse powie ,że po kursie ukończonym w jego salonie zdobędziecie uprawnienia honorowane w Europie to po prostu na samomym poczatku Was okłamie.[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Groomer & Foto service to nic innego jak Zoo Atelier.... Na zdjeciach sa psy robione przez kursantow i pomocnikow,a p.Tomek tylko "dokancza" ... Kurs ukonczyla tam moja kolezanka i jest niezadowolona... Mowi, ze nauczyla sie kapac i trzymac maszynke w dloni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...