Jump to content
Dogomania

SZKOLENIA (posłuszeństwo lub sztuczki) - ŚLĄSK


agumka

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A gdyby tak zrobić coś na kształt seminarium we Wrocławiu?
Podziwiam pracę Patrycji i jej podejście do psiaków, chciałabym zobaczyć co mogę zrobić ze swoim miśkiem. Jednocześnie pracuję w weekendy i bardzo ciężko byłoby mi dojeżdżać na Śląsk. Mogę zorganizować część spraw, proszę o priv jeśli byłoby to możliwe- teraz, wiosną czy latem!

Link to comment
Share on other sites

Starałam się na bieżąco odpisywać na pytania na maila, napiszę i tutaj konkretniejsze informacje :)
Grupa sztuczkowa będzie miała zajęcia we wtorki o godz 17:00 w Chorzowie w WPKiW
W Gliwicach będzie grupa z posłuszeństwa w środy o godz 17:00
W Zabrzu posłuszeństwo w czwartki o godz 17:00
Każdy z kursów to 10 zajęć ale gdyby okazało się że coś potrzebuje jeszcze poprawek czy doszlifowania to w ramach kursu dołożymy jeszcze jakieś zajęcia :)
Zgłoszenia przyjmuję do końca tego tygodnia, podam jeszcze raz maila: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie i jest problem z osobami które pracują w weekendy bo takich osób jest pewnie parę, które z chęcią by przyjechały.
Ja na przykład mieszkam w Bytomiu przy parku miejskim ale jako funkcjonariusz mam dosyć niestabilny grafik a z chęcią pouczył bym Omena posłuszeństwa a w samym Bytomiu jest ciężko z trenerami.

Link to comment
Share on other sites

Kaziutek, ja niestety nie znam Bytomia ale jeśli jest jakieś dogodne miejsce i zbierze się grupka chętnych to może być i kurs w Bytomiu :) Szczerze mówiąc nie myślałam o tym wcześniej bo nie było zgłaszane zapotrzebowanie :P
W weekendy niestety na pewno nie będzie spotkań, w większość mam albo seminaria albo zawody.

Chciałam poinformować że zostało nam ostatnie miejsce na sztuczki i ostatnie miejsce na Gliwice, zaczynamy od przyszłego tygodnia więc ostatnia szansa na to żeby się zgłosić! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...