Jump to content
Dogomania

LAOS - staruszek po wylewie zamieszkał w hoteliku :) POTRZEBNY LEK KERSIVAN!!!


ania >

Recommended Posts

[quote name='olakazek']na zabrzańskim wątku proponowałam, żeby utworzyć strone na fb na emat psitulowych staruszków, takich jak Laos i robic im wydarzenia.[/QUOTE]
chyba Angelika juz zrobila strone :)
Psygarnij seniora [URL]https://www.facebook.com/PsygarnijSeniora?ref=ts&fref=ts[/URL]

zaraz zabiore sie za wydarzenie Laosa.


co do deklaracji daje 20 zł i moja mama tyle samo, czyli:

10 zł - Bjuta
15 zł - Aimez_moi
20 zł - ania >
20 zł - mama ani

mamy 65 zł :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I Bożenka z Zabrza 25/miesięcznie :)

[quote name='piescofajnyjest']Bjuta pisala wczesniej, ze cos jest na rzeczy....ale 350 zl trzeba![/QUOTE]

Kwotą rzuciłam z kosmosu - bo jeszcze nie znam - ale mniej raczej na pewno nie będzie. DT szuka Lidzia (wolontariuszka Psitula, która nie udziela się na dogo) przez fundację bokserową i ONkową.

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

Melduję się i póki co wrzucę piesia na Skarpete Owczarkową informacyjnie,może ktoś tam doradzi,zobaczy,pomoże,zakocha się ?A czy jest zaprezentowany na "owczarki niemieckie do adopcji" ??? Tam są nie tylko "czyste" owczary:cool3:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/8669-Owczarki-Niemieckie-do-adopcji-Ogłaszajcie-też-ONki-na-www-owczarki-eu!/page105?highlight=owczarki+niemieckie+adopcji[/url]

Edited by wolf122
Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w psitulu, ale nie wyszłam z nim. On mnie słabo kojarzy, więc nie chciałam go stresować. Czuje się bez wielkich zmian ale malutkimi kroczkami idzie do przodu. :)

Ma szansę na domowy hotelik u Furciaczek (mamy tam już Bartusia). Daleko bardzo bo Ciechocinek... 450 zł miesięcznie. Lidzia obdzwaniała hoteliki przez 6 godzin... Na razie tylko Furciaczek się zgodziła (oczywiście w hotelikach od 600 zł wzwyż można przebierać)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Nie damy rady bez rozsyłania wątku i jakiegoś wydarzenia na FB. Ma ktoś ciutkę czasu... ?[/QUOTE]
no wlasnie, najwazniejsze rozsylanie, potrzeba by paru osob do tego.
moge troche pozapraszac, ale nie mam do tego reki, jak rozsylalam Barika to nikt nie przychodzil :mad:;)
poprosilam psitul i adopcje starszych psow zeby udostepnili wydarzenie fb na swoim profilu, bo poki co malo osob u Laoska :(


[U][B]DEKLARACJE STAŁE:[/B][/U]

10 zł - Bjuta
15 zł - Aimez_moi
20 zł - ania >
20 zł - mama ani
25 zł - Bożena P.
30 zł - Lidia B.
10 zł - Ala

[U]RAZEM:[/U] 130 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...