Jump to content
Dogomania

. . . : : : Martusia i Tofficzek : : : . . .


maartucha

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maartucha']
[CENTER]
A to caaałe zakupki w legowiskQ, które dokladniej pokaze jak bedzie Toffiś juz sobie w nim lulkal
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/147b974f41541114.jpg[/IMG][/URL]


[/CENTER]
[/quote]

no ,no widzę ,że jesteś przygotowana na przybycie małego szkraba:loveu::multi:
super zakupy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Śliczne obróżki :loveu: Aris ma taką jedną materiałową czerwoną, skórzaną, która jest dla niego za ciężka, czerwoną bandankę, czerwone i niebieskie szelki. W szelkach chodzimy najczęściej, a obróżkę w zimę do golfika.[/SIZE][/FONT][/quote]

hoho szalona :loveu: Ja tez widzialam dzis takie czerwone bombastyczne szeleczkie, taki Ajjjj blyszczace :multi: hihi (matko jaka ja sroka :eviltong:) i chyba je kupimy, ale pojedziemy z Toffisiem i przymierzymy :D

Link to comment
Share on other sites

My jednak mamy szelki, ale też czerwone:cool3: Szelki jednka wydają się nam bardziej bezpieczne:) Ja osobiście propnuje na spacery zakładać je psu.. Rubiemu udało się uciec z obroży i wpadł pod samochód - była to sekunda...Zginął na miejscu...:placz: od tej pory Lenka nosi szeleczki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gandzia']My jednak mamy szelki, ale też czerwone:cool3: Szelki jednka wydają się nam bardziej bezpieczne:) Ja osobiście propnuje na spacery zakładać je psu.. Rubiemu udało się uciec z obroży i wpadł pod samochód - była to sekunda...Zginął na miejscu...:placz: od tej pory Lenka nosi szeleczki...[/quote]

tak tak, my tez bedziemy kupowac szeleczki, obrozke kupialm po prostu zeby sobie w niej w domku latal, ale spacery obowiazkowo beda w szeleczkach :loveu: i psykro nam z powodu Rubiego :-(


[*] własnie rybka nam kipła :(

aaaaaa I Skalary ikre złożyły jupi :D beda male rybki... beda male rybki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pati i Daisy']My już idziemy i mówimy DOBRANOC;)[/quote]

Ja tez uciekam wiec tez slodkich snooww zycze :loveu: (a od soboty bedziemy ZYCZYC :multi: :multi: :multi: )

[CENTER][COLOR=MediumTurquoise][B][SIZE=3] Dobraanocc... Ciiii :loveu:
[/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maartucha']No i po szkole.....do przyjazdu Toffiska zostaly juz tylko dwa dni :multi: Tak strasznie sie doczekac nie moge :multi: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

My też sie nie możemy doczekać kiedy Toffiś będzie z Tobą no i będą zdjecia małego kochanego psiuńka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ehh... i w koncu koniec edukacji, troszke czasu dla Siebie :) Juz po jutrze Bedzie Toffiśśś :multi: i jedna wielka sesja :D a jak by inaczej... hmm. tak w sumie, to zaraz jutro.. a jak bedzie jutro tzn. ze jutro bedzie Tofficzek :multi: a ze jutro jutra za niedlugo to Chwila i TOfficzek bedzie ze mna :multi::multi: hahaha ale napisalam :evil_lol::evil_lol: "Dzien swira":D:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']Ale super <jupi>
Ja tez sie niemoge doczekac kiedy bede miec yorka :) Ale bede miec moze po wakacjach a moze za rok ;/? ;(
Pzdr:*[/quote]

Ja Na swojego małego urwiska czekałam latami, aż w koncu rodzice stwierdzili ze dorosłam do tej decyzji, ze to obowiazek a nie tylko zabawka :lol: a teraz doslownie jak nane gdzies napisala chyba zaczne odliczac godziny :lol: nie moge sie doczekac soboty, godz 8.00 jak bede wyjezdzala z domku :lol: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...