Jump to content
Dogomania

. . . : : : Martusia i Tofficzek : : : . . .


maartucha

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta , sliczną masz psinkę :loveu: fajny okres przed tobą ,chociaż mnie się wydaje ,że mój Tuffiasty ciągle pozostał szczeniorkiem , nic tylko psocenie i zabawy mu w głowie ...:evil_lol:

Sama Pańcia małego Tofficzka nieczego sobie, dziewczyny maja rację laseczka z Ciebie ...:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Helloww :*

[SIZE=1](dziekuje za taki milutkie komenatrze)

[SIZE=2]A no i witamy nowe osobki :*

A Dziss jestem z Toffiska baardzo dumna. Obudzil sie o 1, pochodzil, zobaczyl ze wszyscy spiulkaja i tez postanowił to zrobic :). Tak sama sytuacja byla ok 4. A tak na troszke bardziej dobre obudzil sie o 6 i bylo szwendanie i takie ciuchutkie piszczenie ("Ejjj pobawcie sie ze mna") :D A Panciulka wstala o 8 i sie przywitala i dala jedzonko, o jejQ jak sie cieszyl :loveu:

A dziś smigamy na jakies zakupki :) Smyczka, szleczkie Hmmm zobaczymy :)
Miłego Dnia :*
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maartucha']Helloww :*

[SIZE=1](dziekuje za taki milutkie komenatrze)[/SIZE]

[SIZE=1][SIZE=2]A no i witamy nowe osobki :*[/SIZE]

[SIZE=1]A Dziss jestem z Toffiska baardzo dumna. Obudzil sie o 1, pochodzil, zobaczyl ze wszyscy spiulkaja i tez postanowił to zrobic :). Tak sama sytuacja byla ok 4. A tak na troszke bardziej dobre obudzil sie o 6 i bylo szwendanie i takie ciuchutkie piszczenie ("Ejjj pobawcie sie ze mna") :D A Panciulka wstala o 8 i sie przywitala i dala jedzonko, o jejQ jak sie cieszyl :loveu:[/SIZE]

[SIZE=1]A dziś smigamy na jakies zakupki :) Smyczka, szleczkie Hmmm zobaczymy :) [/SIZE]
[SIZE=1]Miłego Dnia :*[/SIZE]
[/SIZE][/quote]


Gratulacje dla Tofficzka :loveu:
I milych zakupow :multi: :multi:
poprosimy sie pochwalic czy zakupki sie udaly :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No i piękna czerwona szeleczeka kupiona :) a Praktycznie to takie pol szeleczki, a jak jechalismy do zoo taaaki przestraszony moj urwisek byl ze hej :( ale Mu tulii tuli takie mocne zrobilam i sie troszkę uspokoił :*

Foteczki jeśli juz to wkleje wieczorkiem:) Hihi smiesznie w szeleczkach, tak dupka kreci :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witam słonecznie śliczną Martusię i cudnego Tofficzka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:[/quote]

[quote name='Pati i Daisy']Witamy w niedziele:multi:[/quote]
[COLOR=MediumTurquoise]
[/COLOR][CENTER][B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=MediumTurquoise]Dzien Dobry :D I Miłego dnia zyczymy :D[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[/CENTER]

[SIZE=1](życza: w pelni swiadoma Marta i zaspany Tofficzek)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']O to to rozumiem:p :eviltong: tylko gdzie odpowiedz na moje wyzej przedstawione pytanie?:eviltong:
również życze miłego dnia:p[/quote]

Aaa jęzorka komu?:D Wszystkim dogomaniakom :D HA :D a w szczegolnosci Tobie :eviltong: zartuje :* stare zdjecie :D Dla Mojego Tz-cika chyba robilam....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Oj Marta miałam nadzieję, że po takiej długiej nieobecności zobaczę full zdjęć Tofficzka, a tu tylko gadanie:mad:
Proszę się poprawić[/quote]

Przepraszam MAdziu :D NIe ma kurde czasu :( szkola do 16, pozniej do lekcji trzeba siadac i juz wieczor i taka robota... Ale Poprawie sie :cool1: :cool1: :cool1: sspoko spoko :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Oj Marta miałam nadzieję, że po takiej długiej nieobecności zobaczę full zdjęć Tofficzka, a tu tylko gadanie:mad:
Proszę się poprawić[/quote]
my ci z Madzią zrobimy chyba pif paf za ten brak zdjęć :mad:
wiesz Koszalińska Mafia działa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...