Jump to content
Dogomania

Złamana łapka u 1-latka - ZROSŁA SIĘ, a psiak już W SWOIM DOMKU


Lobaria

Recommended Posts

[quote name='Makila']No nie wierzę w to co czytam :shake:

14 lutego wstawiłam zdjęcia Groszka do ogłoszeń a on do tej pory ich nie ma?????????????????

Lobaria też dzwoniła i pytała o charakter Groszka i czy jest wykastrowany bo w ogłoszeniach trzeba to napisać, więc nie rozumiem co jeszcze mam napisać oprócz tego co piałam wcześniej.

Jeżeli macie konkretne pytania dzwońcie (509 37 48 25) bo ja nie mam czasu żeby siedzieć na dogo, a tym sposobem to ogłoszenia będą w przyszłym roku.[/QUOTE]

Znalazłam takie informacje o Groszku na wątku i ułożyłam coś takiego:

Groszek to mały, bezproblemowy piesek. Jak na swój młody wiek przystało jest wesoły, radosny, uwielbia wszelkie głaski od człowieka - chętnie nadstawia brzuszek do głaskania. Lubi inne psie towarzystwo, w tym wspólne drzemki na kanapie. Zachowuje czystość, bez problemu radzi sobie z sylwestrowymi wystrzałami. To nakolankowy piesek.

Dzisiaj porobię mu ogłoszenia z tym tekstem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Znalazłam takie informacje o Groszku na wątku i ułożyłam coś takiego:

Groszek to mały, bezproblemowy piesek. Jak na swój młody wiek przystało jest wesoły, radosny, uwielbia wszelkie głaski od człowieka - chętnie nadstawia brzuszek do głaskania. Lubi inne psie towarzystwo, w tym wspólne drzemki na kanapie. Zachowuje czystość, bez problemu radzi sobie z sylwestrowymi wystrzałami. To nakolankowy piesek.

Dzisiaj porobię mu ogłoszenia z tym tekstem.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy. On nie jest wykastrowany, jeszcze to Go czeka....

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia:

[url]www.gumtree.pl[/url]
[url]www.neeon.pl[/url]
[url]www.sprzedasz.pl[/url]
[url]www.pineska.pl[/url]
[url]www.petworld.pl[/url]
[url]www.pajeczyna.pl[/url]
[url]www.kokosy.pl[/url]
[url]www.morusek.pl[/url]
[url]www.lento.pl[/url]
[url]www.tlenek.pl[/url]
[url]www.eoferty.com.pl[/url]
[url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url]
[url]www.tablica.pl[/url]
[url]www.e-zwierzak.pl[/url]
[url]www.rozglos.net[/url]
[url]www.cwirek.pl[/url]
[url]www.katowiczak.pl[/url]
[url]www.adopcjapsa.pl[/url]

Ogłoszenia robiłam na maila: [email][email protected][/email] - trzeba aktywować linkami ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Emiś właśnie wróciła z wizyty dla Groszka !!![/B]
Kopiuję to, co napisała na fb

[I]Właśnie wróciłam z wizyty PA dla Groszka. Przekazałam wszystkie informacje i wrażenia z niej wyniesione Oli i Groszek może pomału pakować walizki :) Czeka go jeszcze chipowanie, kastracja i chłopak melduje się w Będzinie :) Resztę Ola będzie ustalać już bezpośrednio z domem. Na pewno da znać o szczegółach, gdy tylko zreanimuje lapka, który przed chwilą uległ awarii :([/I]

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B]Emiś właśnie wróciła z wizyty dla Groszka !!![/B]
Kopiuję to, co napisała na fb

[I]Właśnie wróciłam z wizyty PA dla Groszka. Przekazałam wszystkie informacje i wrażenia z niej wyniesione Oli i Groszek może pomału pakować walizki :) Czeka go jeszcze chipowanie, kastracja i chłopak melduje się w Będzinie :) Resztę Ola będzie ustalać już bezpośrednio z domem. Na pewno da znać o szczegółach, gdy tylko zreanimuje lapka, który przed chwilą uległ awarii :([/I][/QUOTE]

Zwykle nie cieszę sie na zapas, ale tym razem jakoś od razu mi się włączyła "opcja - radocha" :evil_lol: Oby wszystko się ułożyło naszemu Groszeczkowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Jutro Groszek jedzie na ciachanie jajeczek :placz:

Ale żeby nie było mu smutno to Hula jedzie z nim (też będzie ciachana)[/QUOTE]

Na szczęście Groszek ma zaplecze finansowe.
Niestety Hula nie ma ani grosza - czy możemy prosić o wsparcie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Widzę, że nikt tu nie zaktualizował info...
A więc kopiuję z fb:

EMIŚ
[I][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Udostępniać już nie trzeba, bo Grochu już u siebie na chacie jest :) Wczoraj, a właściwie dziś o północy dowiozłam go do Będzina, gdzie będzie teraz mieszkał. Ma do dyspozycji domek z ogrodem, Panią, która jest stale w domu i Pana, który będzie zabierał go na wyprawy nad jeziora.

[/FONT][/COLOR][/I]I faktura:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Faktura za chipowanie i kastrację Groszka (ten drugi chip to naszej Huli, która była z Groszkiem w jednym hoteliku i także była chipowana przy jednej wizycie, także należy tę drugą kwotę 97,20 zł podzielić na pół i połowę odjąć i wychodzi kwota do zapłacenia :) )
[/FONT][/COLOR]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/923070_589983241020761_1544765117_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

[quote name='Lobaria']Tytuł zmieniony, kwota faktury za ciachanko i chip dopisana w rozliczeniu :)

Czy możemy liczyć na wieści z domku i zdjęcia słodziaka?[/QUOTE]

Zdjęcia to jedynie jak sami pojedziemy zrobić, bo Państwo nie internetowi. Może uda się namówić Emiś na odwiedziny któregoś dnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...